Karta atleta

Export do excelu
  • Potůčková Anna
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.17 Liberec 08.05.2019
60 m 09.60 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 14.59 Kolín 01.05.2019
150 m 23.30 Praha - Juliska 17.09.2019
200 m 33.44 Praha - Kotlářka 11.09.2019
400 m překážek 85.81 Praha - Stromovka 27.05.2019
sprintérský trojboj 1221 Praha - Kotlářka 11.09.2019
hod diskem 1kg 20.68 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
vrh koulí 4kg 06.18 Praha - Stadion mládeže 28.06.2018
skok daleký 4.00 Kolín 01.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.17 Liberec 08.05.2019
60 m 09.60 h Praha - Stromovka 22.01.2019
100 m 14.59 Kolín 01.05.2019
150 m 23.30 Praha - Juliska 17.09.2019
200 m 33.44 Praha - Kotlářka 11.09.2019
400 m překážek 85.81 Praha - Stromovka 27.05.2019
sprintérský trojboj 1221 Praha - Kotlářka 11.09.2019
hod diskem 1kg 20.68 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
skok daleký 4.00 Kolín 01.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 150 m/Ž/B04 6 Praha - Juliska 23.30
17.09.2019 9. veřejné závody PAS (TJ Dukla Praha) 60 m/Ž/B03 8 Praha - Juliska 09.50
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) disk 1kg/Ž/F 11 Praha - Podvinný Mlýn 20.68
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/Ž/B04 5 Praha - Podvinný Mlýn 15.25
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) sprint. tr/Ž 20 Praha - Kotlářka 1221
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 60 m/Ž/B03 5 Praha - Kotlářka 09.27
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/B04 4 Praha - Kotlářka 15.03
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/Ž/B04 4 Praha - Kotlářka 33.44
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m př./Ž/B02 3 Praha - Stromovka 85.81
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) dálka/Ž 33 Praha - Kotlářka 3.81
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/Ž/B03 4 Praha - Kotlářka 14.65
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/B03 6 Praha - Juliska 14.73
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) sprint. tr/Ž Liberec DNF
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 60 m/Ž/B02 6 Liberec 09.17
08.05.2019 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, z.s.) 100 m/Ž/B04 5 Liberec 15.16
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Ž 27 Kolín 4.00
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/R05 6 Kolín 14.59
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B14 5 Praha - Stromovka 09.60