Karta atleta

Export do excelu
  • Gabriela Kolegarová
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AK Olymp Brno, spolek
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.55 h Ostrava 08.02.2017
60 m 08.36 Přerov 01.05.2017
100 m 13.16 Třinec 07.06.2015
150 m 22.00 h Bratislava 09.02.2013
150 m 21.49 Šumperk 14.09.2014
200 m 28.31 h Bratislava 11.02.2017
200 m 27.58 Ostrava - Vítkovice 17.06.2017
300 m 52.17 Blansko 23.09.2010
300 m 47.22 h Bratislava 27.01.2018
400 m 71.36 Břeclav 10.05.2015
500 m 94.15 Blansko 26.04.2015
600 m 1:59.24 h Bratislava 13.12.2014
800 m 2:42.28 h Ostrava 03.02.2018
800 m 2:35.78 Hodonín 25.08.2019
1500 m 6:40.63 Hodonín 30.06.2018
100 m překážek (0.76/8.20) 20.82 Brno 10.09.2013
skok daleký 3.93 h Bratislava 10.02.2012
skok daleký 5.24 Brno 27.07.2020
vrh koulí 3kg 08.65 Vyškov 04.05.2014
vrh koulí 4kg 08.23 Brno 05.06.2019
hod diskem 1kg 22.39 Brno 19.06.2019
hod kriketovým míčkem 44.97 Brno 10.05.2012
sprintérský trojboj 2120 Přerov 01.05.2017

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
800 m 2:35.78 Hodonín 25.08.2019
vrh koulí 4kg 08.23 Brno 05.06.2019
hod diskem 1kg 22.39 Brno 19.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) hod diskem 1kg/Ž 16 Hodonín 19.09
25.08.2019 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub Hodonín,z.s.) 800 m/Ž/B02 1 Hodonín 2:35.78
19.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod diskem 1kg/Ž 4 Brno 22.39
09.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (TJ Znojmo, z.s.) 800 m/Ž/B02 5 Znojmo 2:46.46
05.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) vrh koulí 4kg/Ž Brno 08.23
05.06.2019 Atletická vrhačská středa (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod diskem 1kg/Ž Brno 18.44
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 800 m/Ž/B02 4 Vyškov 2:40.56