Karta atleta

Export do excelu
  • Beranová Tereza
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: AC Čáslav z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.39 Kolín 3.10.2018
60 m 08.21 h Bratislava 27.1.2019
100 m 13.23 Kolín 1.5.2018
200 m 27.54 Litomyšl 4.8.2018
200 m 27.11 h Praha - Stromovka 2.2.2019
300 m 43.38 Kolín 1.5.2018
300 m 44.09 h Praha - Strahov 8.12.2018
400 m 62.12 Vlašim 29.8.2018
400 m 62.34 h Bratislava 27.1.2019
600 m 1:47.98 Kolín 1.5.2017
800 m 2:30.50 Kolín 3.10.2017
800 m 2:37.15 h Praha - Strahov 13.1.2018
sprintérský trojboj 2070 Kolín 22.8.2018
středoškolský pohár 2372 Břeclav 10.10.2017
středoškolský pohár 1154 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018
vrhačský trojboj 0746 Čáslav 28.9.2016
hod diskem 1kg 16.59 Čáslav 28.9.2016
hod oštěpem 500g 15.65 Čáslav 28.9.2016
hod oštěpem 600g 16.83 Čáslav 17.10.2018
vrh koulí 3kg 06.77 Čáslav 28.9.2016
vrh koulí 4kg 06.97 Čáslav 15.10.2018
skok daleký 4.78 Atletický stadion Čáslav 20.9.2018
skok daleký 4.51 h Ostrava - Vítkovice 11.12.2018

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.21 h Bratislava 27.1.2019
200 m 27.11 h Praha - Stromovka 2.2.2019
400 m 62.34 h Bratislava 27.1.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/R03 MS Praha - Stromovka 08.31
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 200 m/Ž/B05 MS Praha - Stromovka 27.11
27.01.2019 Mezinárodní mítink 400 m/Ž/B6 2 Bratislava 62.34
27.01.2019 Mezinárodní mítink 60 m/Ž/B3 1 Bratislava 08.21
27.01.2019 Mezinárodní mítink 60 m/Ž/R3 3 Bratislava 08.31
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/Ž/R02 MS Praha - Stromovka 08.27
20.01.2019 Mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 200 m/Ž/B01 4= Praha - Stromovka 27.18
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 200 m/Ž/B01 Praha - Strahov DNS
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/F Praha - Strahov 08.27
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Ž/R02 1 Praha - Strahov 08.31
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B03 1 Praha - Strahov 27.38