Karta atleta

Export do excelu
  • Bendová Nikola
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér Miroslav Záhořák
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.67 Cheb 02.08.2016
60 m 07.49 h Linec 12.02.2016
100 m 11.41 Brno 26.07.2019
150 m 18.18 Jablonec nad Nisou 04.10.2014
150 m 18.42 h Praha-Strahov 13.02.2014
200 m 23.38 Třinec 09.06.2017
200 m 24.37 h Ostrava 27.02.2016
300 m 37.85 Cheb 20.08.2019
300 m 38.55 h Praha - Stromovka 17.01.2017
400 m 54.62 České Budějovice 24.09.2016
400 m 55.06 h Praha - Stromovka 04.02.2017
500 m 1:32.1 Beroun 15.04.2012
500 m 1:18.41 h Praha-Strahov 18.01.2019
800 m 2:49.00 Kladno - Sletiště 25.05.2012
60 m překážek 10.18 Stará Boleslav 08.06.2012
60 m překážek 08.48 h Praha-Stromovka 16.02.2016
100 m překážek 13.57 Třinec 25.06.2016
200 m překážek 30.06 Praha - Strahov 29.05.2013
pětiboj 2421 Kladno - Sletiště 25.05.2012
hod kriketovým míčkem 24.61 Kladno - Sletiště 25.05.2012
skok daleký 4.37 Kladno - Sletiště 25.05.2012
skok daleký 4.40 h Jablonec nad Nisou 03.12.2011
skok vysoký 1.24 Beroun 15.04.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.50 h Ostrava 16.02.2019
100 m 11.41 Brno 26.07.2019
200 m 23.50 Praha - Juliska 24.08.2019
300 m 37.85 Cheb 20.08.2019
300 m 38.97 h Praha - Stromovka 22.01.2019
400 m 58.03 h Praha - Stromovka 02.02.2019
500 m 1:18.41 h Praha-Strahov 18.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Ž/R2 1 Hodonín 11.77
07.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) 100 m/Ž/F Hodonín 11.58
07.09.2019 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (Atletický klub Hodonín,z.s.) 200 m/Ž/B1 1 Hodonín 23.68
01.09.2019 Mítink IAAF 100 m/Ž/B2 4 Berlín 11.54
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/R2 1 Praha - Juliska 11.55
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 200 m/Ž/B1 1 Praha - Juliska 23.50
24.08.2019 2. kolo extraligy mužů a žen (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/FA Praha - Juliska 11.51
20.08.2019 Velká cena města Chebu (SKP Union Cheb - z.s.) 300 m/Ž/B01 1 Cheb 37.85
09.08.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DRUŽSTEV (Superliga-muži+ženy) 100 m/Ž/B2 1 Bydhošť 11.63
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 100 m/Ž/R3 1 Brno 11.64
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 100 m/Ž/F Brno 11.41
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 200 m/Ž/R2 1 Brno 23.77
26.07.2019 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (AC Moravská Slavia Brno, spole) 200 m/Ž/F Brno 23.86
11.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET 100 m/Ž/R2 5 Gävle 12.04
11.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET 100 m/Ž/S2 8 Gävle 11.98
11.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET 200 m/Ž/R1 3 Gävle 24.08
11.07.2019 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 22 LET 200 m/Ž/S2 7 Gävle 24.20
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B01 2 Praha - Eden 11.70
05.07.2019 Pražské memoriály (ASK Slavia Praha) 200 m/Ž/B01 1 Praha - Eden 23.91
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/U23Z/R1 1 Praha - Eden 11.82
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m/U23Z/F Praha - Eden 11.54
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/U23Z/R1 1 Praha - Eden 24.02
15.06.2019 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m/U23Z/F Praha - Eden 23.77
03.06.2019 Mítink EA-Memoriál Josefa Odložila (Český atletický svaz ve spolupráci s MJO s.r.o.) 200 m/Ž/B1 1 Praha - Juliska 23.93
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/R2 2 Plzeň 11.68
18.05.2019 1. kolo extraligy mužů a žen (AK ŠKODA Plzeň) 100 m/Ž/FA Plzeň 11.79
11.05.2019 Přebor Prahy mužů a žen - OPEN (TJ Dukla Praha) 100 m/Ž/B01 1 Praha - Juliska 11.96
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 60 m/Ž/R3 1 Ostrava 07.57
16.02.2019 Mistrovství ČR mužů a žen 60 m/Ž/F Ostrava 07.50
09.02.2019 Mítink EA 60 m/Ž/R1 4 Linec 07.62
09.02.2019 Mítink EA 60 m/Ž/F 8 Linec 07.63
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/R01 Praha - Stromovka DQ
02.02.2019 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha, z.s.) 400 m/Ž/B01 2 Praha - Stromovka 58.03
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Ž/B01 Praha - Stromovka DNS
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 60 m/Ž/B01 MS Praha - Stromovka 07.60
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Ž/B1 1 Praha - Stromovka 07.57
22.01.2019 3. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Ž/B1 2 Praha - Stromovka 38.97
18.01.2019 II. Veřejné závody PAS (USK Praha) 500 m/Ž/B1 4 Praha-Strahov 1:18.41
11.01.2019 I. Veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B2 1 Praha-Strahov 39.56