Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Poncová
  • Narozen: 1999
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy 20-22 let
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.59 h Sokolov 16.12.2015
60 m 08.81 h Praha - Strahov 20.01.2019
60 m 08.88 Cheb 27.04.2019
100 m 14.21 Chodov 01.05.2015
150 m 22.79 h Praha-Strahov 27.01.2013
150 m 21.28 Nýřany 29.08.2018
200 m 28.76 Domažlice 26.05.2018
200 m 28.81 h Praha - Stromovka 26.01.2019
300 m 49.67 h Praha-Strahov 27.01.2013
300 m 45.58 Stříbro 27.05.2017
400 m 67.41 h Praha-Stromovka 24.01.2015
400 m 65.61 Plzeň 10.06.2018
500 m 1:26.57 Karlovy Vary 03.05.2015
600 m 1:48.43 Vlašim 14.06.2014
800 m 2:47.08 h Praha-Strahov 15.02.2014
800 m 2:34.23 Stříbro 24.05.2014
1000 m 3:30.46 Chodov 10.09.2014
1000 m 4:04.1 h Sokolov 17.12.2014
1500 m 5:29.44 Mariánské Lázně 25.06.2014
3000 m 15:16.09 Stříbro 25.08.2019
50 m překážek (0.76/8.20) 09.48 h Sokolov 17.12.2014
60 m překážek (0.76/8.20) 12.01 h Praha-Strahov 15.02.2014
100 m překážek (0.84) 18.52 Nýřany 22.06.2019
200 m překážek (0.76) 34.47 Praha 13.09.2014
200 m překážek (0.76) 36.84 Chodov 30.04.2016
300 m překážek (0.76) 52.59 Písek 03.09.2016
300 m překážek 53.21 Cheb 27.07.2017
400 m překážek (0.76) 74.64 Plzeň 08.06.2019
skok daleký 4.88 Plzeň 10.06.2018
skok daleký 5.01 h Praha - Strahov 20.01.2019
vrh koulí 3kg 07.87 Chodov 25.09.2014
vrh koulí 4kg 07.56 Nýřany 19.05.2019
hod diskem 1kg 17.25 Nýřany 22.06.2019
hod oštěpem 600g 18.08 Plzeň 08.06.2019
hod kriketovým míčkem 37.70 Chodov 13.06.2012
středoškolský pohár 1002 Karlovy Vary 25.09.2018
Přespolní běh 0:04:15 Chodov 12.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.81 h Praha - Strahov 20.01.2019
60 m 08.88 Cheb 27.04.2019
100 m 14.35 Ostrov 07.05.2019
200 m 28.81 h Praha - Stromovka 26.01.2019
200 m 29.48 Karlovy Vary 01.05.2019
3000 m 15:16.09 Stříbro 25.08.2019
100 m překážek (0.84) 18.52 Nýřany 22.06.2019
400 m překážek (0.76) 74.64 Plzeň 08.06.2019
skok daleký 5.01 h Praha - Strahov 20.01.2019
skok daleký 4.87 Děčín 29.09.2019
vrh koulí 4kg 07.56 Nýřany 19.05.2019
hod diskem 1kg 17.25 Nýřany 22.06.2019
hod oštěpem 600g 18.08 Plzeň 08.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) trojskok/Ž/F Děčín NM
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) skok daleký/Ž/F Děčín 4.87
29.09.2019 Baráž o postup do II. ligy mužů a žen v Čechách (ASK Děčín) 100 m překážek (0.84)/Ž/B02 3 Děčín 19.26
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) 3000 m/Ž/F Stříbro 15:16.09
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) skok daleký/Ž/F Stříbro 4.80
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) vrh koulí 4kg/Ž/F Stříbro 07.50
25.08.2019 4.kolo OMD mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Baník Stříbro, spolek) hod oštěpem 600g/Ž/F 9 Stříbro 15.80
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) skok daleký/Ž 4 Nýřany 4.54
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) 100 m překážek (0.84)/Ž/F 4 Nýřany 18.52
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) hod diskem 1kg/Ž 8 Nýřany 17.25
22.06.2019 3. kolo KMD mužů a žen (Plzeňská sportovní o.p.s. ) vrh koulí 4kg/Ž 7 Nýřany 07.42
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 400 m překážek (0.76)/Ž Plzeň 74.64
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok daleký/Ž 4 Plzeň 4.62
08.06.2019 2. kolo OMD mužů a žen (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) hod oštěpem 600g/Ž 7 Plzeň 18.08
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) skok daleký/Ž Nýřany 4.60
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) vrh koulí 4kg/Ž 4 Nýřany 07.56
19.05.2019 1. kolo OMD mužů a žen (ATLETCLUB Nýřany) 200 m/Ž/B03 2 Nýřany 29.74
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 60 m/Ž/B01 5 Ostrov 08.95
07.05.2019 Memoriál Miroslava Kitzbergera (TJ MDDM Ostrov) 100 m/Ž/B02 3 Ostrov 14.35
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) skok daleký/Ž Karlovy Vary 4.76
01.05.2019 Prvomájové závody (SC Start Karlovy Vary) 200 m/Ž Karlovy Vary 29.48
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 150 m/Ž/B01 Cheb DNS
27.04.2019 Zahajovací závody na „Zlaté dráze“ (SKP Union Cheb) 60 m/Ž/B01 3 Cheb 08.88
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) skok daleký/Ž Praha - Stromovka 4.91
26.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (Triatlet Karlovy Vary) 200 m/Ž/B04 2 Praha - Stromovka 28.81
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) skok daleký/Ž/F MS Praha - Strahov 5.01
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč ) 60 m/Ž/R02 MS Praha - Strahov 08.81
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Ž Praha - Strahov 4.89
12.01.2019 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Ž/B03 MS Praha - Strahov 29.84