Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Hrdlička
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: TJ Dukla Praha
  • Trenér: Pour Jiří
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2027
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.98 Praha - Přátelství 10.06.2020
100 m 12.81 Praha - Kotlářka 29.06.2020
150 m 19.46 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
200 m 26.45 Praha - Kotlářka 11.09.2019
300 m 40.35 Praha - Přátelství 10.06.2020
300 m 40.83 h Praha - Strahov 21.01.2022
1000 m 3:10.88 Praha - Juliska 13.10.2019
100 m překážek (0.84) 17.71 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m překážek (0.76) 29.77 Praha - Děkanka 21.06.2020
skok vysoký 1.66 Praha - Vinohrady 18.05.2020
skok daleký 5.46 Praha - Děkanka 14.06.2019
vrh koulí 4kg 07.52 Praha - Juliska 13.10.2019
hod diskem 1kg 17.72 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 600g 14.15 Praha - Juliska 12.10.2019
devítiboj 3019 Praha - Juliska 13.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.16 Praha - Juliska 13.10.2019
100 m 13.02 Praha - Kotlářka 17.05.2019
150 m 19.46 Praha - Podvinný Mlýn 21.05.2019
200 m 26.45 Praha - Kotlářka 11.09.2019
300 m 40.98 Praha - Kotlářka 28.05.2019
1000 m 3:10.88 Praha - Juliska 13.10.2019
100 m překážek (0.84) 17.71 Praha - Juliska 12.10.2019
200 m překážek (0.76) 33.73 Praha - Podvinný Mlýn 13.09.2019
skok vysoký 1.54 Praha - Juliska 13.10.2019
skok daleký 5.46 Praha - Děkanka 14.06.2019
vrh koulí 4kg 07.52 Praha - Juliska 13.10.2019
hod diskem 1kg 17.72 Praha - Juliska 12.10.2019
hod oštěpem 600g 14.15 Praha - Juliska 12.10.2019
devítiboj 3019 Praha - Juliska 13.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) devítiboj/Žci 28 Praha - Juliska 3019
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 1000 m/Žci/B01 5 Praha - Juliska 3:10.88
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod diskem 1kg/Žci 33 Praha - Juliska 17.72
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) hod oštěpem 600g/Žci 33 Praha - Juliska 14.15
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žci/SB 5 Praha - Juliska 5.34
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok o tyči/Žci/SB Praha - Juliska NM
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) skok vysoký/Žci 13 Praha - Juliska 1.54
12.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B02 6 Praha - Juliska 17.71
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) 60 m/Žci/B04 2 Praha - Juliska 08.16
13.10.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, žactva a chůzi na dráze mládežnických kategorií (TJ Dukla Praha) vrh koulí 4kg/Žci/SB 14 Praha - Juliska 07.52
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 200 m překážek (0.76)/M/B02 3 Praha - Podvinný Mlýn 33.73
13.09.2019 IV. kolo MPD mužů a žen (A. C. Sparta Praha) 100 m/M/B05 3 Praha - Podvinný Mlýn 13.28
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) sprintérský trojboj/M Praha - Kotlářka DNF
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/M/B05 1 Praha - Kotlářka 13.14
11.09.2019 Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha, z.s.) 200 m/M/B04 1 Praha - Kotlářka 26.45
09.09.2019 Finále B přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Aktis Praha z.s.) skok daleký/Žci Praha - Vokovice 4.87
09.09.2019 Finále B přeboru Prahy družstev starších žáků a starších žákyň (SK Aktis Praha z.s.) 150 m/Žci/B01 5 Praha - Vokovice 19.87
26.06.2019 III. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 100 m/M/B4 2 Praha-Hostivař 13.04
26.06.2019 III. kolo MPD mužů a žen (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) skok daleký/M 15 Praha-Hostivař 4.98
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žci/K 15 Praha - Děkanka 4.84
14.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žci/F Praha - Děkanka DNS
14.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) skok daleký/Žci/F 7 Praha - Děkanka 5.46
13.06.2019 Přebor Prahy staršího žactva (Spartak Praha 4) 300 m/Žci/B02 6 Praha - Děkanka 41.04
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok daleký/Žci Praha - Kotlářka 5.10
28.05.2019 II. kolo MPD staršího žactva, skupina B (SK Kotlářka Praha, z.s.) 300 m/Žci/B02 1 Praha - Kotlářka 40.98
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) skok vysoký/M 8= Praha - Stromovka 1.50
27.05.2019 II. kolo MPD mužů a žen (PSK Olymp Praha, z.s.) 100 m/M/B02 5 Praha - Stromovka 13.30
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žci/F Praha - Podvinný Mlýn 5.12
21.05.2019 I. kolo MPD staršího žactva, skupina B (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žci/B02 5 Praha - Podvinný Mlýn 19.46
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) skok daleký/M 12 Praha - Kotlářka 5.02
17.05.2019 I. kolo MPD mužů a žen (SK Kotlářka Praha, z.s.) 100 m/M/B04 1 Praha - Kotlářka 13.02