Karta atleta

Export do excelu
  • Slobodová Zuzana
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: SK Hranice, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.97 h Olomouc 18.1.2019
150 m 25.51 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
800 m 2:42.28 Hranice 18.5.2019
800 m 2:47.53 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
1500 m 5:37.03 Olomouc 8.6.2019
pohár rozhlasu 0719 Přerov 9.5.2019
hod kladivem 3kg 12.32 Přerov 19.6.2019
skok daleký 3.80 Přerov 9.5.2019
skok daleký 3.89 h Olomouc 18.1.2019
Přespolní běh 0:03:37 Olomouc 13.4.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.97 h Olomouc 18.1.2019
800 m 2:42.28 Hranice 18.5.2019
800 m 2:49.50 h Ostrava 9.2.2019
1500 m 5:37.03 Olomouc 8.6.2019
pohár rozhlasu 0719 Přerov 9.5.2019
hod kladivem 3kg 12.32 Přerov 19.6.2019
skok daleký 3.80 Přerov 9.5.2019
skok daleký 3.89 h Olomouc 18.1.2019
Přespolní běh 0:03:37 Olomouc 13.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.06.2019 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Ž 10 Šumperk 5:46.24
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) kladivo 3kg/Žky 5 Přerov 12.32
19.06.2019 3. kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žky/F 6 Přerov 2:49.48
08.06.2019 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (Atletický klub Olomouc z.s.) 1500 m/Ž 9 Olomouc 5:37.03
18.05.2019 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D (SK Hranice, z.s.) 800 m/Ž 8 Hranice 2:42.28
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) kladivo 3kg/Žky/F 6 Šumperk 10.78
15.05.2019 1. kolo KP Olomouckého kraje staršího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žky/F 7 Šumperk 2:50.93
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Přerov, Kategorie III a IV (Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) poharR/Žky 20 Přerov 0719
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Přerov, Kategorie III a IV (Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) dálka/Žky 9 Přerov 3.80
09.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Přerov, Kategorie III a IV (Pavel Kolomazník, kolomaznik@gjb-spgs.cz, 777950861) 800 m/Žky/B02 1 Přerov 2:50.78
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žky/F 10 Olomouc 2:51.15
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) 800 m/Ž 4 Hranice 2:45.08
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady přípravek (AK Šternberk) Přespolní běh/Žky/F 4 Šternberk 0:05:11
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady žactva (AK Šternberk) Přespolní běh/Žky 4 Šternberk 0:05:11
13.04.2019 11. ročník Běžeckého poháru mládeže Olomouckého kraje (Atletický klub Olomouc z.s.) Přespolní běh/Žky 4 Olomouc 0:03:37
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 800 m/Žky/B01 9 Ostrava 2:49.50
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B03 7 Ostrava - Vítkovice 2:51.66
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) 800 m/Žky/B01 8 Olomouc 3:05.62
25.01.2019 Kontrolní závody staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žky 19 Olomouc 3.47
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) dálka/Žky/FB 15 Olomouc 3.89
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R09 3 Olomouc 09.97
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žky/B02 7 Ostrava - Vítkovice 2:50.19