Karta atleta

Export do excelu
  • Kristýna Hrdličková
  • Narozen: 2005
  • Klub / oddíl: Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.25 h Praha - Strahov 26.01.2019
60 m 09.37 Slaný 24.05.2019
150 m 23.07 h Praha - Strahov 26.01.2019
150 m 23.21 Kladno 14.06.2019
skok daleký 4.20 Kladno 28.04.2019
skok daleký 3.56 h Praha - Strahov 07.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.25 h Praha - Strahov 26.01.2019
60 m 09.37 Slaný 24.05.2019
150 m 23.07 h Praha - Strahov 26.01.2019
150 m 23.21 Kladno 14.06.2019
skok daleký 4.20 Kladno 28.04.2019
skok daleký 3.56 h Praha - Strahov 07.12.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 KP smíšených družstev mládeže (SKAS) skok daleký/Jky/S01 20 Praha - Strahov 3.56
01.09.2019 Finále KPD staršího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žky 24 Beroun 3.15
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R02 7 Kladno 09.46
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky 19 Kladno 3.52
14.06.2019 3.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B04 6 Kladno 23.21
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žky/F 18 Slaný 3.91
24.05.2019 2. kolo KPD staršího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žky/R05 6 Slaný 09.37
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žky 19 Kladno 4.20
28.04.2019 1.kolo KPD staršího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B04 6 Kladno 23.42
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/Žky/R01 MS Praha - Strahov 09.25
26.01.2019 Přebor Jihočeského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/Žky/B12 MS Praha - Strahov 23.07
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žky/F Praha - Strahov NM
13.01.2019 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 150 m/Žky/B10 Praha - Strahov DQ