Karta atleta

Export do excelu
  • Wills Adam Joshua
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Marek Čepelák
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.54 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
150 m 23.13 Praha - Podvinný Mlýn 18.6.2019
800 m 2:39.22 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
60 m překážek 11.40 Praha - Pekařka 30.5.2019
60 m překážek 12.01 h Praha - Strahov 27.2.2019
pětiboj 1436 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
hod kriketovým míčkem 48.76 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
vrh koulí 3kg 10.31 Praha - Eden 17.9.2019
skok daleký 4.23 Praha - Eden 27.6.2019
skok vysoký 1.42 Praha - Eden 17.9.2019
skok vysoký 1.36 h Praha - Strahov 27.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.54 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
150 m 23.13 Praha - Podvinný Mlýn 18.6.2019
800 m 2:39.22 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
60 m překážek 11.40 Praha - Pekařka 30.5.2019
60 m překážek 12.01 h Praha - Strahov 27.2.2019
pětiboj 1436 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
hod kriketovým míčkem 48.76 Praha - Podvinný Mlýn 22.9.2019
vrh koulí 3kg 10.31 Praha - Eden 17.9.2019
skok daleký 4.23 Praha - Eden 27.6.2019
skok vysoký 1.42 Praha - Eden 17.9.2019
skok vysoký 1.36 h Praha - Strahov 27.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 11 Praha - Podvinný Mlýn 1436
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/B10 4 Praha - Podvinný Mlýn 11.41
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B11 2 Praha - Podvinný Mlýn 09.54
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B06 4 Praha - Podvinný Mlýn 2:39.22
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žcm/S03 10 Praha - Podvinný Mlýn 4.20
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žcm/S03 5 Praha - Podvinný Mlýn 48.76
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) koule 3kg/Žcm Praha - Eden 10.31
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) výška/Žcm Praha - Eden 1.42
10.09.2019 Semifinále A MPD mladšího žactva (USK Praha) koule 3kg/Žcm Praha - Přátelství 09.90
10.09.2019 Semifinále A MPD mladšího žactva (USK Praha) výška/Žcm 4 Praha - Přátelství 1.37
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) dálka/Žci 11 Praha - Eden 4.32
27.06.2019 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody (ASK Slavia Praha) výška/Žci 5 Praha - Eden 1.35
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) 150 m/Žcm/B01 2 Praha - Podvinný Mlýn 23.13
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) koule 3kg/Žcm/F Praha - Podvinný Mlýn 07.95
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) výška/Žcm/F 7 Praha - Podvinný Mlýn 1.37
09.06.2019 Přebor Prahy mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žcm/R02 4 Praha - Podvinný Mlýn 11.54
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) 60 m př./Žcm/B01 3 Praha - Pekařka 11.40
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) dálka/Žcm Praha - Pekařka 4.15
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) 60 m/Žcm/B01 4 Praha - Vokovice 09.30
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) výška/Žcm Praha - Vokovice 1.36
09.05.2019 Nominační závod pro Letní olympiádu dětí a mládeže (Spartak Praha 4) výška/Žcm/F Praha - Děkanka 1.41
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) pětiboj/Žcm 21= Praha - Eden 1160
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m př./Žcm/B09 2 Praha - Eden 11.51
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) kriket/Žcm/F02 9 Praha - Eden 38.68
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) dálka/Žcm/F02 11 Praha - Eden 3.94
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B10 5 Praha - Eden 09.58
26.04.2019 Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha (ASK Slavia Praha) 800 m/Žcm/B02 6 Praha - Eden 2:53.45
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) výška/Žcm/F 3= Praha - Strahov 1.36
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žcm/R04 4 Praha - Strahov 12.01