Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Ambros
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletický klub AHA Vyškov, z. s.
  • Trenér: Němeček Jiří
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.64 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
60 m 08.55 Vyškov 13.06.2020
150 m 20.99 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
150 m 20.77 Vyškov 13.06.2020
300 m 49.48 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
300 m 46.56 Vyškov 01.06.2021
800 m 2:46.47 Vyškov 24.09.2019
1000 m 3:40.9 Vyškov 10.05.2019
60 m překážek (0.76) 11.94 Vyškov 18.06.2019
skok vysoký 1.30 h Vyškov 21.01.2020
skok vysoký 1.45 Vyškov 02.10.2020
skok daleký 3.71 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
skok daleký 3.76 Blansko 26.09.2019
vrh koulí 3kg 04.86 Vyškov 16.04.2019
vrh koulí 4kg 05.73 Vyškov 26.05.2021
pohár rozhlasu 0318 Vyškov 10.05.2019
hod kriketovým míčkem 35.07 Blansko 26.09.2019
pětiboj 1083 Vyškov 18.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.83 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
60 m 08.69 Blansko 26.09.2019
150 m 21.98 Břeclav 06.06.2019
800 m 2:46.47 Vyškov 24.09.2019
1000 m 3:40.9 Vyškov 10.05.2019
60 m překážek (0.76) 11.94 Vyškov 18.06.2019
skok vysoký 1.10 h Vyškov 15.01.2019
skok vysoký 1.30 Vyškov 22.10.2019
skok daleký 3.71 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
skok daleký 3.76 Blansko 26.09.2019
vrh koulí 3kg 04.86 Vyškov 16.04.2019
pohár rozhlasu 0318 Vyškov 10.05.2019
hod kriketovým míčkem 35.07 Blansko 26.09.2019
pětiboj 1083 Vyškov 18.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.10.2019 Závody ve skoku vysokém (ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole a AHA Vyškov) skok vysoký/Žcm/F 6 Vyškov 1.30
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) skok daleký/Žcm 14 Blansko 3.76
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) hod kriketovým míčkem/Žcm 23 Blansko 35.07
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) 60 m/Žcm/R01 6 Blansko 08.77
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) 60 m/Žcm/FB Blansko 08.69
24.09.2019 Atletický 4boj s vloženou disciplínou 150m (Atletický klub AHA Vyškov) 60 m/Žcm/B04 1 Vyškov 08.83
24.09.2019 Atletický 4boj s vloženou disciplínou 150m (Atletický klub AHA Vyškov) hod kriketovým míčkem/Žcm 10= Vyškov 34.60
24.09.2019 Atletický 4boj s vloženou disciplínou 150m (Atletický klub AHA Vyškov) skok daleký/Žcm Vyškov 4.00
24.09.2019 Atletický 4boj s vloženou disciplínou 150m (Atletický klub AHA Vyškov) 800 m/Žcm 4 Vyškov 2:46.47
24.09.2019 Atletický 4boj s vloženou disciplínou 150m (Atletický klub AHA Vyškov) čtyřboj/Žcm Vyškov 1059
18.06.2019 Nanukový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 3 Vyškov 11.94
18.06.2019 Nanukový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov) 60 m/Žcm/B01 1 Vyškov 09.15
18.06.2019 Nanukový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov) hod kriketovým míčkem/Žcm 12 Vyškov 30.07
18.06.2019 Nanukový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov) skok daleký/Žcm 10 Vyškov 3.39
18.06.2019 Nanukový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov) pětiboj/Žcm/F 4 Vyškov 1083
18.06.2019 Nanukový pětiboj (Atletický klub AHA Vyškov) 800 m/Žcm 4 Vyškov 2:47.91
06.06.2019 2.kolo mladší žactvo (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žcm/FA Břeclav 08.74
06.06.2019 2.kolo mladší žactvo (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žcm/R02 1 Břeclav 08.79
06.06.2019 2.kolo mladší žactvo (TJ Lokomotiva Břeclav) 150 m/Žcm/B05 4 Břeclav 21.98
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie III (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) pohár rozhlasu/Žcm 50 Vyškov 0318
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie III (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) 60 m/Žcm/B01 4= Vyškov 08.7
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Vyškov, Kategorie III (Kocourek Libor, LiborKocourek@seznam.cz, 732288769) 1000 m/Žcm/F 25 Vyškov 3:40.9
01.05.2019 Atletický trojboj (Orel Vyškov) 60 m překážek (0.76)/Žcm Vyškov 12.4
01.05.2019 Atletický trojboj (Orel Vyškov) 60 m/Žcm Vyškov 08.7
01.05.2019 Atletický trojboj (Orel Vyškov) skok daleký/Žcm Vyškov 4.07
16.04.2019 VELKÁ CENA ZŠ a MŠ VYŠKOV, LETNÍ POLE A MĚSTA VYŠKOV ve vrhu koulí a skoku dalekém (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Žcm 11 Vyškov 2.39
16.04.2019 VELKÁ CENA ZŠ a MŠ VYŠKOV, LETNÍ POLE A MĚSTA VYŠKOV ve vrhu koulí a skoku dalekém (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) vrh koulí 3kg/Žcm 11 Vyškov 04.86
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m/Žcm/FB Ostrava - Vítkovice 08.83
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) skok daleký/Žcm/FA 11= Ostrava - Vítkovice 3.71
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m/Žcm/R02 1 Ostrava - Vítkovice 08.96
15.01.2019 Velká cena ZŠ a MŠ Vyškov, Letní pole, ve skoku do výšky (do 17 let) (AHA Vyškov) skok vysoký/Žcm/F 9 Vyškov 1.10