Karta atleta

Export do excelu
  • Fialová Jana
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.56 h Ostrava - Vítkovice 18.1.2019
300 m 58.95 h Ostrava - Vítkovice 14.12.2018
600 m 2:13.79 sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 13.5.2019
600 m 2:20.2 h Brno-Nový Lískovec 11.1.2019
800 m 3:05.35 Blansko 9.5.2019
800 m 2:55.88 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
1500 m 6:20.03 Brno 13.6.2019
pohár rozhlasu 0325 sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 13.5.2019
skok daleký 2.77 h Brno-Nový Lískovec 11.1.2019
skok vysoký 1.05 Blansko 9.5.2019
skok vysoký 1.15 h Ostrava 9.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.56 h Ostrava - Vítkovice 18.1.2019
600 m 2:13.79 sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 13.5.2019
600 m 2:20.2 h Brno-Nový Lískovec 11.1.2019
800 m 3:05.35 Blansko 9.5.2019
800 m 2:55.88 h Ostrava - Vítkovice 1.2.2019
1500 m 6:20.03 Brno 13.6.2019
pohár rozhlasu 0325 sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 13.5.2019
skok daleký 2.77 h Brno-Nový Lískovec 11.1.2019
skok vysoký 1.05 Blansko 9.5.2019
skok vysoký 1.15 h Ostrava 9.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.06.2019 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A (AC Moravská Slavia Brno) 1500 m/Žkm/F 8 Brno 6:20.03
13.06.2019 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A (AC Moravská Slavia Brno) výška/Žkm/F 14 Brno 1.05
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno-město, Kategorie III a IV (Strouhalová Jaroslava, jstrouhalova1@seznam.cz, 731468741) poharR/Žkm 41 sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 0325
13.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno-město, Kategorie III a IV (Strouhalová Jaroslava, jstrouhalova1@seznam.cz, 731468741) 600 m/Žkm 20 sportovní areál VUT v Brně Pod Palackého vrchem 2:13.79
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) výška/Žkm 12 Blansko 1.05
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) 800 m/Žkm/B02 9 Blansko 3:05.35
06.05.2019 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie III (Bazalová Petra , bazalova@zsjihomoravske.cz, 722176486) poharR/Žkm 31 Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 0314
06.05.2019 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie III (Bazalová Petra , bazalova@zsjihomoravske.cz, 722176486) 600 m/Žkm 12 Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 2:14.7
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) výška/Žkm/F 16 Ostrava 1.15
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R15 7 Ostrava 10.67
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 800 m/Žkm/B03 4 Ostrava 3:02.15
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B02 7 Ostrava - Vítkovice 2:55.88
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m/Žkm/R03 7 Ostrava - Vítkovice 10.56
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 800 m/Žkm/B02 5 Ostrava - Vítkovice 3:01.70
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žkm/B02 8 Ostrava - Vítkovice 3:12.24
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) dálka/Žkm/F02 Ostrava - Vítkovice DNS
11.01.2019 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Žkm/F 28 Brno-Nový Lískovec 2.77
11.01.2019 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/Žkm/R16 2 Brno-Nový Lískovec 10.74
11.01.2019 Halové klubové přebory mladšího žactva a starších přípravek (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 600 m/Žkm/B03 6 Brno-Nový Lískovec 2:20.2