Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Kappelová
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.18 Šumperk 24.09.2019
60 m 08.99 h Olomouc 17.01.2020
200 m 54.4 Moravský Beroun 05.09.2020
600 m 1:57.27 Šumperk 10.05.2019
800 m 2:58.01 h Olomouc 15.02.2019
800 m 2:44.87 Olomouc 03.06.2020
1000 m 3:48.2 Uničov 12.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.05 Olomouc 12.06.2019
skok daleký 4.10 Olomouc 12.06.2019
vrh koulí 2kg 08.80 Šumperk 30.05.2019
vrh koulí 2kg 09.05 h Olomouc 14.12.2019
vrh koulí 3kg 07.96 h Olomouc 17.01.2020
vrh koulí 3kg 07.87 Olomouc 03.06.2020
hod oštěpem 400g 13.41 Prostějov 14.05.2019
pohár rozhlasu 0844 Šumperk 10.05.2019
hod kriketovým míčkem 32.10 Olomouc 12.06.2019
pětiboj 1872 Olomouc 12.06.2019
čtyřboj 1647 Šumperk 24.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.18 Šumperk 24.09.2019
600 m 1:57.27 Šumperk 10.05.2019
800 m 2:58.01 h Olomouc 15.02.2019
800 m 2:45.88 Šumperk 30.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.05 Olomouc 12.06.2019
skok daleký 4.10 Olomouc 12.06.2019
vrh koulí 2kg 08.80 Šumperk 30.05.2019
vrh koulí 2kg 09.05 h Olomouc 14.12.2019
vrh koulí 3kg 07.21 Šumperk 24.09.2019
hod oštěpem 400g 13.41 Prostějov 14.05.2019
pohár rozhlasu 0844 Šumperk 10.05.2019
hod kriketovým míčkem 32.10 Olomouc 12.06.2019
pětiboj 1872 Olomouc 12.06.2019
čtyřboj 1647 Šumperk 24.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 20. ročník Vánočního vrhačského mítinku (Atletický klub Olomouc z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Olomouc 09.05
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) vrh koulí 2kg/Žkm 14 Vyškov 08.42
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) vrh koulí 3kg/Žky 15 Šumperk 07.21
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žky 12 Šumperk 3.86
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žky/B05 1 Šumperk 09.18
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žky/B04 1 Šumperk 2:46.40
14.09.2019 Běžecký pohár OK 7. závod Uničovská Maratonka (TJ Uničov) Přespolní běh/Žkm Uničov 0:03:56
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) vrh koulí 2kg/Žkm/F Hranice 08.64
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 4 Hranice 12.29
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 800 m/Žkm/B02 3 Hranice 2:46.10
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žkm Olomouc 1872
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B01 3 Olomouc 2:51.06
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Olomouc 32.10
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žkm 7 Olomouc 4.10
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 2 Olomouc 12.05
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B02 2 Olomouc 09.47
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B01 8 Šumperk 2:45.88
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm Šumperk 08.80
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 3 Šumperk 12.44
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 10 Prostějov 13.41
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 800 m/Žkm/B01 5 Prostějov 2:50.06
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F Prostějov 08.53
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) pohár rozhlasu/Žkm 21 Šumperk 0844
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) skok daleký/Žkm 9 Šumperk 3.94
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) 600 m/Žkm Šumperk 1:57.27
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B07 2 Olomouc 13.64
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žkm 10 Olomouc 3.81
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žkm 11= Olomouc 26.60
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B06 1 Olomouc 09.41
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žkm 10 Olomouc 1570
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B02 2 Olomouc 2:50.38
06.05.2019 Běžecký pohár OK 6. závod Hášův běh (AK Šternberk) Přespolní běh/Žkm 6 Šternberk 0:00:57
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady přípravek (AK Šternberk) Přespolní běh/Žkm/F 4 Šternberk 0:03:54
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady přípravek (AK Šternberk) Přespolní běh/Ž/F 6 Šternberk 0:09:12
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady žactva (AK Šternberk) Přespolní běh/Žkm 4 Šternberk 0:03:54
13.04.2019 11. ročník Běžeckého poháru mládeže Olomouckého kraje (Atletický klub Olomouc z.s.) Přespolní běh/Žkm Olomouc 0:03:44
23.02.2019 Běžecký pohár OK 1. závod Rohálovská desítka (Atletický klub Šternberk ) Přespolní běh/Žkm 4 Šternberk 0:03:01
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) vrh koulí 2kg/Žkm 4 Olomouc 08.18
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B01 7 Olomouc 2:58.01