Karta atleta

Export do excelu
  • Kappelová Tereza
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Nová Hradečná, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.41 Olomouc 6.5.2019
600 m 1:57.27 Šumperk 10.5.2019
800 m 2:45.88 Šumperk 30.5.2019
800 m 2:58.01 h Olomouc 15.2.2019
60 m překážek 12.05 Olomouc 12.6.2019
pohár rozhlasu 0844 Šumperk 10.5.2019
pětiboj 1872 Olomouc 12.6.2019
hod oštěpem 400g 13.41 Prostějov 14.5.2019
hod kriketovým míčkem 32.10 Olomouc 12.6.2019
vrh koulí 2kg 08.80 Šumperk 30.5.2019
vrh koulí 2kg 08.18 h Olomouc 15.2.2019
skok daleký 4.10 Olomouc 12.6.2019
Přespolní běh 0:03:01 Šternberk 23.2.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.41 Olomouc 6.5.2019
600 m 1:57.27 Šumperk 10.5.2019
800 m 2:45.88 Šumperk 30.5.2019
800 m 2:58.01 h Olomouc 15.2.2019
60 m překážek 12.05 Olomouc 12.6.2019
pohár rozhlasu 0844 Šumperk 10.5.2019
pětiboj 1872 Olomouc 12.6.2019
hod oštěpem 400g 13.41 Prostějov 14.5.2019
hod kriketovým míčkem 32.10 Olomouc 12.6.2019
vrh koulí 2kg 08.80 Šumperk 30.5.2019
vrh koulí 2kg 08.18 h Olomouc 15.2.2019
skok daleký 4.10 Olomouc 12.6.2019
Přespolní běh 0:03:01 Šternberk 23.2.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) koule 2kg/Žkm/F Hranice 08.64
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m př./Žkm/B02 4 Hranice 12.29
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 800 m/Žkm/B02 3 Hranice 2:46.10
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žkm Olomouc 1872
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B01 3 Olomouc 2:51.06
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) kriket/Žkm 5 Olomouc 32.10
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) dálka/Žkm 7 Olomouc 4.10
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/B02 2 Olomouc 12.05
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B02 2 Olomouc 09.47
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B01 8 Šumperk 2:45.88
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) koule 2kg/Žkm Šumperk 08.80
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žkm/B03 3 Šumperk 12.44
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) oštěp 400g/Žkm/F 10 Prostějov 13.41
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 800 m/Žkm/B01 5 Prostějov 2:50.06
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) koule 2kg/Žkm/F Prostějov 08.53
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) poharR/Žkm 21 Šumperk 0844
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) dálka/Žkm 9 Šumperk 3.94
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) 600 m/Žkm Šumperk 1:57.27
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/B07 2 Olomouc 13.64
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) dálka/Žkm 10 Olomouc 3.81
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) kriket/Žkm 11= Olomouc 26.60
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B06 1 Olomouc 09.41
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žkm 10 Olomouc 1570
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B02 2 Olomouc 2:50.38
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady přípravek (AK Šternberk) Přespolní běh/Žkm/F 4 Šternberk 0:03:54
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady přípravek (AK Šternberk) Přespolní běh/Ž/F 6 Šternberk 0:09:12
14.04.2019 Běžecký pohár OK 5. závod Běh Tyršovými sady žactva (AK Šternberk) Přespolní běh/Žkm 4 Šternberk 0:03:54
13.04.2019 11. ročník Běžeckého poháru mládeže Olomouckého kraje (Atletický klub Olomouc z.s.) Přespolní běh/Žkm Olomouc 0:03:44
23.02.2019 Běžecký pohár OK 1. závod Rohálovská desítka (Atletický klub Šternberk ) Přespolní běh/Žkm 4 Šternberk 0:03:01
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) koule 2kg/Žkm 4 Olomouc 08.18
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B01 7 Olomouc 2:58.01