Karta atleta

Export do excelu
  • Žáková Markéta
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Zábřeh, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.79 Litomyšl 03.08.2019
60 m 09.16 h Olomouc 15.02.2019
100 m 14.15 Litomyšl 03.08.2019
150 m 21.34 Brno 22.07.2019
200 m 30.48 Litomyšl 03.08.2019
600 m 2:09.30 Šumperk 24.09.2019
sprintérský trojboj 1651 Litomyšl 03.08.2019
pohár rozhlasu 0837 Šumperk 23.05.2019
čtyřboj 1484 Šumperk 24.09.2019
hod kriketovým míčkem 27.72 Šumperk 24.09.2019
skok daleký 4.54 Šumperk 23.05.2019
skok daleký 4.06 h Olomouc 15.02.2019
skok vysoký 1.30 Šumperk 10.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.79 Litomyšl 03.08.2019
60 m 09.16 h Olomouc 15.02.2019
100 m 14.15 Litomyšl 03.08.2019
150 m 21.34 Brno 22.07.2019
200 m 30.48 Litomyšl 03.08.2019
600 m 2:09.30 Šumperk 24.09.2019
sprintérský trojboj 1651 Litomyšl 03.08.2019
pohár rozhlasu 0837 Šumperk 23.05.2019
čtyřboj 1484 Šumperk 24.09.2019
hod kriketovým míčkem 27.72 Šumperk 24.09.2019
skok daleký 4.54 Šumperk 23.05.2019
skok daleký 4.06 h Olomouc 15.02.2019
skok vysoký 1.30 Šumperk 10.05.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) dálka/Žkm 10 Vyškov 4.49
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žkm 27 Šumperk 27.72
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žkm Šumperk 4.21
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B06 1 Šumperk 09.11
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 600 m/Žkm/B05 5 Šumperk 2:09.30
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) dálka/Žkm/F 9 Hranice 4.30
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 150 m/Žkm/B03 3 Hranice 22.11
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/FA Prostějov 08.75
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žkm/B01 3 Prostějov 21.81
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Žkm/F 8 Prostějov 4.15
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/R04 1 Prostějov 08.71
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprint. tr/Ž 21 Litomyšl 1651
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž/B05 1 Litomyšl 08.79
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B05 2 Litomyšl 14.15
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B05 2 Litomyšl 30.48
28.07.2019 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) 100 m/Žkm/F Týniště nad Orlicí 14.86
28.07.2019 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) dálka/Dky 5 Týniště nad Orlicí 4.50
22.07.2019 2. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Ž/B01 1 Brno 21.34
22.07.2019 2. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/Ž 7 Brno 4.60
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) dálka/Žkm/F 6 Hranice 4.28
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m/Žkm/B03 4 Hranice 09.05
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 150 m/Žkm/B02 Hranice DNS
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) poharR/Žkm 21 Šumperk 0837
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) dálka/Žkm Šumperk 4.54
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) výška/Žkm 12 Šumperk 1.29
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Žkm/FA 12= Prostějov 3.81
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/B03 2 Prostějov 09.01
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žkm/B02 3 Prostějov 23.33
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) poharR/Žkm 62= Šumperk 0409
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) výška/Žkm 7= Šumperk 1.30
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) 60 m/Žkm 4 Šumperk 09.43
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) dálka/Žkm/FA 6 Olomouc 4.06
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/FC 4 Olomouc 09.16
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R04 3 Olomouc 09.27
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R02 4 Ostrava 09.32
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) dálka/Žkm/B02 24 Ostrava 3.64