Karta atleta

Export do excelu
  • Markéta Žáková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: Atletika Zábřeh, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.70 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
60 m 08.59 Olomouc 29.06.2020
100 m 14.06 Litomyšl 01.08.2020
150 m 21.37 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
150 m 21.24 Olomouc 03.06.2020
200 m 28.17 Šumperk 05.07.2020
600 m 2:09.30 Šumperk 24.09.2019
skok vysoký 1.30 Šumperk 10.05.2019
skok vysoký 1.20 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
skok daleký 4.66 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
skok daleký 4.77 Šumperk 05.07.2020
pohár rozhlasu 0837 Šumperk 23.05.2019
hod kriketovým míčkem 27.72 Šumperk 24.09.2019
čtyřboj 1484 Šumperk 24.09.2019
sprintérský trojboj 1828 Litomyšl 01.08.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.16 h Olomouc 15.02.2019
60 m 08.79 Litomyšl 03.08.2019
100 m 14.15 Litomyšl 03.08.2019
150 m 21.34 Brno 22.07.2019
200 m 30.48 Litomyšl 03.08.2019
600 m 2:09.30 Šumperk 24.09.2019
skok vysoký 1.30 Šumperk 10.05.2019
skok daleký 4.06 h Olomouc 15.02.2019
skok daleký 4.54 Šumperk 23.05.2019
pohár rozhlasu 0837 Šumperk 23.05.2019
hod kriketovým míčkem 27.72 Šumperk 24.09.2019
čtyřboj 1484 Šumperk 24.09.2019
sprintérský trojboj 1651 Litomyšl 03.08.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) skok daleký/Žkm 10 Vyškov 4.49
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 27 Šumperk 27.72
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žkm Šumperk 4.21
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B06 1 Šumperk 09.11
24.09.2019 Okresní kolo Atletického čtyřboje (TJ Šumperk, z.s.) 600 m/Žkm/B05 5 Šumperk 2:09.30
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) skok daleký/Žkm/F 9 Hranice 4.30
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 150 m/Žkm/B03 3 Hranice 22.11
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/FA Prostějov 08.75
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žkm/B01 3 Prostějov 21.81
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Žkm/F 8 Prostějov 4.15
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/R04 1 Prostějov 08.71
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) sprintérský trojboj/Ž 21 Litomyšl 1651
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Ž/B05 1 Litomyšl 08.79
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/Ž/B05 2 Litomyšl 14.15
03.08.2019 Letní mítink VC Litomyšle (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/Ž/B05 2 Litomyšl 30.48
28.07.2019 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) 100 m/Žkm/F Týniště nad Orlicí 14.86
28.07.2019 Týnišťské memoriály a veřejné závody (Sportovní klub Týniště nad Orl) skok daleký/Dky 5 Týniště nad Orlicí 4.50
22.07.2019 2. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 150 m/Ž/B01 1 Brno 21.34
22.07.2019 2. prázdninový mítink (AC Moravská Slavia Brno, spolek) skok daleký/Ž 7 Brno 4.60
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) skok daleký/Žkm/F 6 Hranice 4.28
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m/Žkm/B03 4 Hranice 09.05
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 150 m/Žkm/B02 Hranice DNS
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) pohár rozhlasu/Žkm 21 Šumperk 0837
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) skok daleký/Žkm Šumperk 4.54
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Olomoucký, Kategorie III a IV (Vykydal Tomáš,tom.vykydal@seznam.cz,777582996) skok vysoký/Žkm 12 Šumperk 1.29
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok daleký/Žkm/FA 12= Prostějov 3.81
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žkm/B03 2 Prostějov 09.01
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 150 m/Žkm/B02 3 Prostějov 23.33
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) pohár rozhlasu/Žkm 62= Šumperk 0409
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) skok vysoký/Žkm 7= Šumperk 1.30
10.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Šumperk, Kategorie III (Tomáš Vykydal, tom.vykydal@seznam.cz, 777582996) 60 m/Žkm 4 Šumperk 09.43
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žkm/FA 6 Olomouc 4.06
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/FC 4 Olomouc 09.16
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R04 3 Olomouc 09.27
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R02 4 Ostrava 09.32
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) skok daleký/Žkm/B02 24 Ostrava 3.64