Karta atleta

Export do excelu
  • Ondřej Šíma
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: BYAC Brno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.22 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
60 m 09.30 Brno 07.09.2020
100 m 16.32 Brno - Horníkova 03.06.2020
150 m 23.76 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
150 m 22.71 Brno 07.09.2020
200 m 32.72 Brno - Horníkova 03.06.2020
300 m 58.88 Brno - Horníkova 27.05.2020
800 m 3:00.79 Blansko 26.09.2019
1500 m 6:17.91 Šumperk 06.10.2019
60 m překážek (0.76) 12.01 Blansko 16.09.2020
skok vysoký 1.28 h Brno - ZŠ Horníkova 06.12.2019
skok vysoký 1.33 Brno 08.09.2020
skok daleký 4.00 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
skok daleký 3.76 Brno - Líšeň 30.09.2020
vrh koulí 3kg 06.86 Brno - Horníkova 27.05.2020
hod oštěpem 500g 19.50 Brno - Horníkova 03.06.2020
hod kriketovým míčkem 35.34 Brno - ZŠ Horníkova 21.06.2019
hod plným míčem 1kg 09.05 Brno - ZŠ Horníkova 20.06.2019
hod plným míčem 2kg 05.57 Brno - ZŠ Horníkova 20.06.2019
sprintérský trojboj 0323 Brno - Horníkova 03.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.65 Brno 10.09.2019
60 m 09.22 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
150 m 25.67 Brno - Laštůvkova 27.04.2019
150 m 23.76 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
300 m 59.66 Brno 12.05.2019
800 m 3:00.79 Blansko 26.09.2019
1500 m 6:17.91 Šumperk 06.10.2019
60 m překážek (0.76) 13.8 Brno - ZŠ Horníkova 21.06.2019
skok vysoký 1.28 h Brno - ZŠ Horníkova 06.12.2019
skok daleký 3.27 Blansko 26.09.2019
skok daleký 4.00 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
vrh koulí 3kg 06.55 Blansko 09.05.2019
hod kriketovým míčkem 35.34 Brno - ZŠ Horníkova 21.06.2019
hod plným míčem 1kg 09.05 Brno - ZŠ Horníkova 20.06.2019
hod plným míčem 2kg 05.57 Brno - ZŠ Horníkova 20.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok daleký/Žcm/S02 13 Ostrava - Vítkovice 4.00
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R06 1 Ostrava - Vítkovice 09.22
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B05 5 Ostrava - Vítkovice 23.76
06.12.2019 Nominační závod 2 na Vánoční laťku Hády (mladší žactvo) (JAC Brno) skok vysoký/Žcm Brno - ZŠ Horníkova 1.28
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Žcm/F 15 Šumperk 6:17.91
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žcm/B08 2 Šumperk 09.69
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) skok daleký/Žcm 20 Blansko 3.27
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) vrh koulí 3kg/Žcm 13 Blansko 06.05
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) 800 m/Žcm 10 Blansko 3:00.79
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R20 3 Brno 09.65
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žcm/KF 5 Brno 3.85
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm/KD 14 Brno 34.72
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) pětiboj/Žcm Brno - ZŠ Horníkova DNF
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) 60 m překážek (0.76)/Žcm 8 Brno - ZŠ Horníkova 13.8
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm 5 Brno - ZŠ Horníkova 35.34
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) 60 m/Žcm 9 Brno - ZŠ Horníkova 10.5
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) skok daleký/Žcm Brno - ZŠ Horníkova DNS
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) 800 m/Žcm 6 Brno - ZŠ Horníkova 3:47.1
20.06.2019 Netradiční závody 3.díl (JAC Brno) hod plným míčem 1kg/Žcm Brno - ZŠ Horníkova 09.05
20.06.2019 Netradiční závody 3.díl (JAC Brno) hod plným míčem 2kg/Žcm Brno - ZŠ Horníkova 05.57
19.06.2019 Netradiční závody 2.díl (JAC Brno) skok daleký/Žcm 8 Brno - ZŠ Horníkova 1.82
13.06.2019 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A (AC Moravská Slavia Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 16 Brno 30.98
13.06.2019 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A (AC Moravská Slavia Brno) vrh koulí 3kg/Žcm/F 6 Brno 06.31
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 60 m/Žcm/F 4 Brno 09.48
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) skok daleký/Žcm Brno 4.09
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 60 m/Žcm/R01 4 Brno 09.69
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 300 m/Žcm 6 Brno 59.66
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) vrh koulí 3kg/Žcm 6 Blansko 06.55
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) hod oštěpem 500g/Žcm Blansko NM
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm 5 Brno - Laštůvkova 35.02
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) skok vysoký/Žcm Brno - Laštůvkova NM
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 60 m/Žcm/F 4 Brno - Laštůvkova 09.81
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 60 m/Žcm/R02 2 Brno - Laštůvkova 09.90
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 150 m/Žcm/B02 2 Brno - Laštůvkova 25.67