Karta atleta

Export do excelu
  • Josef Malíček
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér: Morcinek Jan
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.05 Olomouc 06.05.2019
60 m 09.68 h Olomouc 10.01.2020
150 m 23.12 Olomouc 27.05.2020
300 m 59.42 Prostějov 14.05.2019
800 m 3:36.57 Olomouc 06.05.2019
60 m překážek (0.76) 14.12 Olomouc 12.06.2019
skok daleký 3.28 Olomouc 02.10.2019
skok daleký 3.49 h Olomouc 10.01.2020
hod oštěpem 500g 09.28 Prostějov 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 23.80 Olomouc 12.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.77 h Olomouc 15.02.2019
60 m 10.05 Olomouc 06.05.2019
300 m 59.42 Prostějov 14.05.2019
800 m 3:36.57 Olomouc 06.05.2019
60 m překážek (0.76) 14.12 Olomouc 12.06.2019
skok daleký 3.02 h Olomouc 15.02.2019
skok daleký 3.28 Olomouc 02.10.2019
hod oštěpem 500g 09.28 Prostějov 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 23.80 Olomouc 12.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 28 Olomouc 22.31
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) skok daleký/Žcm 23 Olomouc 3.28
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žcm/B01 26 Olomouc 3:46.68
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) pětiboj/Žcm 30 Olomouc 0236
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/B04 6 Olomouc 10.37
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žcm 24 Olomouc 0217
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žcm 30 Olomouc 23.80
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žcm 30 Olomouc 2.78
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B01 14 Olomouc 3:37.23
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 5 Olomouc 14.12
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B02 6 Olomouc 11.01
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) hod oštěpem 500g/Žcm/F MS Prostějov 09.28
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 60 m/Žcm/B03 MS Prostějov 10.45
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 300 m/Žcm/B02 MS Prostějov 59.42
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B05 4 Olomouc 14.21
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) hod kriketovým míčkem/Žcm 35 Olomouc 23.40
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) skok daleký/Žcm 28 Olomouc 3.20
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žcm/B05 5 Olomouc 10.05
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žcm 30 Olomouc 0357
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žcm/B02 15 Olomouc 3:36.57
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žcm/FB 16 Olomouc 3.02
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R07 1 Olomouc 09.77