Karta atleta

Export do excelu
  • Václav Vondřejc
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: Bejdová Martina
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.63 h Nehvizdy 10.03.2019
60 m 09.41 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2020
150 m 23.73 h Praha - Stromovka 13.02.2019
300 m 54.08 h Praha - Stromovka 15.01.2020
800 m 3:05.40 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
60 m překážek (0.76) 13.63 h Nehvizdy 10.03.2019
60 m překážek (0.76) 12.88 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
skok vysoký 1.10 h Nehvizdy 10.03.2019
skok vysoký 1.23 Praha - Pekařka 30.05.2019
skok daleký 3.62 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2020
hod kriketovým míčkem 27.21 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
pětiboj 0534 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.63 h Nehvizdy 10.03.2019
60 m 10.01 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
150 m 23.73 h Praha - Stromovka 13.02.2019
300 m 55.19 h Praha - Strahov 28.02.2019
800 m 3:05.40 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
60 m překážek (0.76) 13.63 h Nehvizdy 10.03.2019
60 m překážek (0.76) 12.88 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
skok vysoký 1.10 h Nehvizdy 10.03.2019
skok vysoký 1.23 Praha - Pekařka 30.05.2019
skok daleký 3.37 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
hod kriketovým míčkem 27.21 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
pětiboj 0534 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 58 Praha - Podvinný Mlýn 0513
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 6 Praha - Podvinný Mlýn 13.08
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/S01 23 Praha - Podvinný Mlýn 17.99
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm/S01 21 Praha - Podvinný Mlýn 3.24
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B01 7 Praha - Podvinný Mlýn 3:07.55
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B03 5 Praha - Podvinný Mlýn 10.24
11.09.2019 Semifinále "C" MPD mladšího žactva (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 2 Praha - Juliska 13.37
11.09.2019 Semifinále "C" MPD mladšího žactva (Atletika Jižní Město z.s.) 60 m/Žcm/B02 3 Praha - Juliska 09.72
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 11 Praha - Podvinný Mlýn 27.21
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/B01 5 Praha - Podvinný Mlýn 3:05.40
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) skok vysoký/Žcm 8 Praha - Pekařka 1.23
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) 60 m/Žcm/B03 2 Praha - Pekařka 09.61
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) skok daleký/Žcm 18 Praha - Vokovice 3.23
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 1 Praha - Vokovice 12.80
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žcm 9 Praha - Podvinný mlýn 0534
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 5 Praha - Podvinný mlýn 12.88
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 11 Praha - Podvinný mlýn 20.70
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/B01 5 Praha - Podvinný mlýn 10.01
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žcm/F 8 Praha - Podvinný mlýn 3.37
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žcm/F 11 Praha - Podvinný mlýn 3:18.74
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žcm/F 11 Nehvizdy 1.10
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R02 1 Nehvizdy 13.63
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žcm/R03 3 Nehvizdy 09.63
28.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 300 m/Žcm/B06 1 Praha - Strahov 55.19
13.02.2019 4. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 150 m/Žci/B16 5 Praha - Stromovka 23.73
16.01.2019 2. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 300 m/Žci/B19 3 Praha - Stromovka 56.15