Karta atleta

Export do excelu
  • Matěj Košař
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.19 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
60 m 08.07 Blansko 04.10.2020
100 m 14.38 Ostrava 01.06.2020
150 m 20.25 h Ostrava - Vítkovice 08.03.2020
150 m 19.81 Frýdek-Místek 26.06.2020
200 m 28.31 Ostrava 01.06.2020
300 m 45.84 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
300 m 44.00 Blansko 04.10.2020
600 m 2:02.52 Bialsko-Biala 08.06.2019
800 m 3:00.37 h Ostrava - Vítkovice 08.02.2020
800 m 3:06.92 Třinec 28.06.2020
1500 m 6:34.89 Ostrava - Poruba 16.05.2020
60 m překážek (0.76) 12.95 Třinec 28.06.2020
skok vysoký 1.30 Třinec 13.06.2019
skok daleký 4.34 Třinec 28.06.2020
hod kriketovým míčkem 29.04 Ostrava - Poruba 05.05.2019
pětiboj 1162 Třinec 28.06.2020
sprintérský trojboj 1071 Ostrava 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.52 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
60 m 09.13 Bialsko-Biala 08.06.2019
100 m 16.04 Ostrava - Poruba 13.04.2019
150 m 21.37 Šumperk 06.10.2019
200 m 35.69 Ostrava - Poruba 13.04.2019
300 m 45.81 Hranice 22.09.2019
600 m 2:02.52 Bialsko-Biala 08.06.2019
800 m 3:29.18 Ostrava - Poruba 05.05.2019
60 m překážek (0.76) 14.72 Ostrava - Poruba 05.05.2019
skok vysoký 1.30 Třinec 13.06.2019
skok daleký 3.20 Ostrava - Poruba 05.05.2019
hod kriketovým míčkem 29.04 Ostrava - Poruba 05.05.2019
pětiboj 0477 Ostrava - Poruba 05.05.2019
sprintérský trojboj 0287 Ostrava - Poruba 13.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žcm/B01 6 Šumperk 46.78
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žcm/B03 5 Šumperk 21.37
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 300 m/Žcm/B02 1 Hranice 45.81
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 150 m/Žcm/B03 5 Hranice 22.84
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žcm/B01 6 Frýdek-Místek 48.90
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žcm/B02 2 Frýdek-Místek 21.46
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok vysoký/Žcm/F 9 Frýdek-Místek 1.25
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žcm/B01 4 Frýdek-Místek 21.76
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žcm 12= Třinec 1.30
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žcm/B01 8 Třinec 51.52
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 150 m/Žcm/B01 8 Třinec 22.50
08.06.2019 18. Międzynarodowy Mityng Beskidianathletic 60 m/Žcm/B2 3 Bialsko-Biala 09.13
08.06.2019 18. Międzynarodowy Mityng Beskidianathletic 600 m/Žcm/B2 6 Bialsko-Biala 2:02.52
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 150 m/Žcm/B01 3 Opava 21.74
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 300 m/Žcm/B03 2 Opava 49.76
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B02 Frýdek Místek DNS
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žcm/B01 6 Frýdek Místek 22.79
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) pětiboj/Žcm 13 Ostrava - Poruba 0477
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 13 Ostrava - Poruba 29.04
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) skok daleký/Žcm 9 Ostrava - Poruba 3.20
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B04 2 Ostrava - Poruba 14.72
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) 800 m/Žcm/B02 7 Ostrava - Poruba 3:29.18
05.05.2019 Porubský pětiboj mladšího žactva 2019 (Atletika Poruba z.s.) 60 m/Žcm/B04 1 Ostrava - Poruba 09.60
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 800 m/Žcm Frýdek-Místek DNS
01.05.2019 Májové závody (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B02 4 Frýdek-Místek 09.22
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) sprintérský trojboj/Žci 11 Ostrava - Poruba 0287
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 60 m/Žci/B02 2 Ostrava - Poruba 09.65
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 100 m/Žci/B02 2 Ostrava - Poruba 16.04
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 200 m/Žci/B03 4 Ostrava - Poruba 35.69
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žcm/F01 Ostrava - Vítkovice NM
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R06 4 Ostrava - Vítkovice 09.52
09.01.2019 Meziokresní přebory přípravek a žactva na 60m (TJ Slezan Opava, z.s.) 60 m/Žcm/B4 2 Opava 09.52