Karta atleta

Export do excelu
  • Josef Vonšovský
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Dudáš Ondřej
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.19 Kolín 10.05.2019
600 m 2:09.3 Kolín 03.06.2019
800 m 2:53.49 h Praha - Strahov 02.02.2019
800 m 2:57.90 Kolín 10.05.2019
1000 m 3:53.64 Kolín 24.09.2019
1500 m 5:58.60 Kutná Hora 06.09.2019
60 m překážek (0.76) 14.02 Kolín 10.05.2019
skok daleký 3.64 h Nymburk 02.12.2018
skok daleký 3.77 Kolín 03.06.2019
vrh koulí 3kg 06.42 h Praha - Strahov 02.02.2019
hod oštěpem 500g 32.02 Beroun 13.09.2020
hod kriketovým míčkem 55.18 Kolín 29.06.2020
pětiboj 0836 Kolín 10.05.2019
čtyřboj 0946 Kolín 03.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.19 Kolín 10.05.2019
600 m 2:09.3 Kolín 03.06.2019
800 m 2:53.49 h Praha - Strahov 02.02.2019
800 m 2:57.90 Kolín 10.05.2019
1000 m 3:53.64 Kolín 24.09.2019
1500 m 5:58.60 Kutná Hora 06.09.2019
60 m překážek (0.76) 14.02 Kolín 10.05.2019
skok daleký 3.77 Kolín 03.06.2019
vrh koulí 3kg 06.42 h Praha - Strahov 02.02.2019
hod oštěpem 500g 23.08 Kutná Hora 21.09.2019
hod kriketovým míčkem 50.92 Kutná Hora 05.05.2019
pětiboj 0836 Kolín 10.05.2019
čtyřboj 0946 Kolín 03.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2019 Okresní přebor ZŠ a SŠ v přespolním běhu (TJ Sokol Kolín-atletika) Přespolní běh/Žcm Kolín DNS
24.09.2019 Atletický čtyřboj III. kategorie (6.-7.třída ZŠ) (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm 52= Kolín 10.34
24.09.2019 Atletický čtyřboj III. kategorie (6.-7.třída ZŠ) (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 28 Kolín 3.58
24.09.2019 Atletický čtyřboj III. kategorie (6.-7.třída ZŠ) (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm 7 Kolín 47.22
24.09.2019 Atletický čtyřboj III. kategorie (6.-7.třída ZŠ) (TJ Sokol Kolín-atletika) 1000 m/Žcm 20 Kolín 3:53.64
24.09.2019 Atletický čtyřboj III. kategorie (6.-7.třída ZŠ) (TJ Sokol Kolín-atletika) čtyřboj/Žcm 25 Kolín 0737
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm/F 11 Kutná Hora 23.08
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) hod oštěpem 500g/Žcm 10 Kutná Hora 21.98
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 1500 m/Žcm/F 14 Kutná Hora 5:58.60
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 13 Čáslav 43.32
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) 600 m/Žcm/B01 11 Čáslav 2:11.96
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 500g/Žcm 12 Vlašim 20.76
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žcm 7 Vlašim 3:00.42
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/EleH 17= Kolín 10.07
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/EleH Kolín 47.42
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/EleH 4 Kolín 3.77
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 600 m/EleH 6 Kolín 2:09.3
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) čtyřboj/EleH 5 Kolín 0946
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm 36 Kolín 0836
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B01 5 Kolín 2:57.90
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 15 Kolín 3.68
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm Kolín 49.85
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 6 Kolín 14.02
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B04 7 Kolín 10.19
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 800 m/Žcm/B01 Kutná Hora DNS
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 4 Kutná Hora 50.92
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) vrh koulí 3kg/Žcm/F 16 Praha - Strahov 06.42
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 800 m/Žcm/B03 5 Praha - Strahov 2:53.49