Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Petrla
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: Ťavodová Lucie, Kozmíková Eva
  • Kategorie: Žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.44 h Olomouc 11.01.2019
60 m 08.85 Uherské Hradiště 23.05.2019
150 m 21.63 Zlín 05.06.2019
800 m 2:57.79 Zlín 03.06.2020
60 m překážek (0.76) 11.19 Zlín 05.06.2019
skok daleký 3.97 h Olomouc 11.01.2019
skok daleký 4.39 Zlín 17.04.2019
pohár rozhlasu 0338 Uherské Hradiště 23.05.2019
hod kriketovým míčkem 38.82 Zlín 03.06.2020
pětiboj 1231 Zlín 03.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.44 h Olomouc 11.01.2019
60 m 08.85 Uherské Hradiště 23.05.2019
150 m 21.63 Zlín 05.06.2019
800 m 3:03.12 Otrokovice 25.04.2019
60 m překážek (0.76) 11.19 Zlín 05.06.2019
skok daleký 3.97 h Olomouc 11.01.2019
skok daleký 4.39 Zlín 17.04.2019
hod kriketovým míčkem 38.52 Otrokovice 25.04.2019
pohár rozhlasu 0338 Uherské Hradiště 23.05.2019
pětiboj 1012 Otrokovice 25.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žcm/FA 4 Zlín 08.90
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) skok daleký/Žcm Zlín 4.30
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 150 m/Žcm/B01 Zlín DNS
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žcm/R01 3 Zlín 08.94
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žci/B02 3 Zlín 08.91
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 60 m/Žcm/FA 4 Zlín 09.11
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 4 Zlín 11.19
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 150 m/Žcm/B01 2 Zlín 21.63
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 60 m/Žcm/R03 2 Zlín 08.98
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) pohár rozhlasu/Žcm 48 Uherské Hradiště 0338
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 60 m/Žcm/B01 4 Uherské Hradiště 08.85
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) skok daleký/Žcm/F 23 Uherské Hradiště 4.04
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/R01 3 Zlín 09.38
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žcm 8 Zlín 4.02
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R02 4 Zlín 12.40
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/FB Zlín 11.71
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/FB Zlín 09.07
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) pohár rozhlasu/Žcm 30= Otrokovice 0000
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) skok daleký/Žcm 7 Otrokovice 3.85
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žcm/F 16 Otrokovice 1012
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) hod kriketovým míčkem/Žcm 26 Otrokovice 38.52
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žcm 16 Otrokovice 3.75
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žcm/B05 2 Otrokovice 3:03.12
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žcm/B09 1 Otrokovice 09.34
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B09 1 Otrokovice 12.20
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žcm Zlín 22.43
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 2 Zlín 12.12
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žcm Zlín 4.39
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 7 Zlín 34.06
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B01 2 Zlín 09.22
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R01 3 Olomouc 09.44
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) skok daleký/Žcm 6 Olomouc 3.97