Karta atleta

Export do excelu
  • Kryštof Kocián
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.54 Opava 23.05.2019
60 m 09.45 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
100 m 16.17 Ostrava 01.06.2020
150 m 24.18 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
150 m 24.05 Frýdek-Místek 11.06.2020
200 m 34.83 Ostrava - Poruba 13.04.2019
skok daleký 3.48 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
skok daleký 3.43 Frýdek-Místek 17.06.2019
sprintérský trojboj 0196 Ostrava - Poruba 13.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.54 Opava 23.05.2019
60 m 09.45 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
100 m 16.65 Ostrava - Poruba 13.04.2019
150 m 24.45 Frýdek-Místek 05.09.2019
150 m 24.18 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
200 m 34.83 Ostrava - Poruba 13.04.2019
skok daleký 3.48 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
skok daleký 3.43 Frýdek-Místek 17.06.2019
sprintérský trojboj 0196 Ostrava - Poruba 13.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R06 4 Ostrava - Vítkovice 09.45
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B09 5 Ostrava - Vítkovice 24.18
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R20 7 Brno 09.95
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žcm/KG 13 Brno 3.30
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B03 6 Frýdek-Místek 09.81
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žcm/B05 4 Frýdek-Místek 24.45
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žcm/F 19 Frýdek-Místek 3.43
17.06.2019 Krajský přebor jednotlivců mladšího žactva (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B02 6 Frýdek-Místek 09.70
13.06.2019 KPD mladšího žactva - 3. kolo (TJ TŽ Třinec) 60 m/Žcm/B04 2 Třinec 09.68
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) skok daleký/Žcm 26 Opava 3.25
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 60 m/Žcm/B04 3 Opava 09.54
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) skok daleký/Žcm 18 Frýdek Místek 3.22
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žcm/B03 6 Frýdek Místek 09.62
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) sprintérský trojboj/Žci 14 Ostrava - Poruba 0196
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 60 m/Žci/B02 4 Ostrava - Poruba 10.10
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 100 m/Žci/B02 4 Ostrava - Poruba 16.65
13.04.2019 Sprinterský trojboj Poruba (Atletika Poruba) 200 m/Žci/B04 2 Ostrava - Poruba 34.83
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R04 4 Ostrava - Vítkovice 09.71
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) 60 m/Žcm/R01 5 Ostrava 09.76
09.02.2019 Kids Athletics Poruba 2019 (Atletika Poruba) skok daleký/Žcm 19= Ostrava 3.31
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žcm/F01 20 Ostrava - Vítkovice 3.48
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žcm/R01 4 Ostrava - Vítkovice 09.62
09.01.2019 Meziokresní přebory přípravek a žactva na 60m (TJ Slezan Opava, z.s.) 60 m/Žcm/B6 1 Opava 09.69