Karta atleta

Export do excelu
  • Holubář Václav
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Sportovní klub Přerov 1908 z.s.
  • Trenér Jana Bednaříková
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.06 Šumperk 09.10.2019
60 m 09.78 h Olomouc 18.12.2019
150 m 25.54 Hranice 25.04.2019
300 m 54.74 Prostějov 17.09.2019
800 m 3:11.90 Šumperk 09.10.2019
800 m 3:25.57 h Olomouc 10.01.2020
60 m překážek 13.76 Šumperk 09.10.2019
pětiboj 0537 Šumperk 09.10.2019
hod oštěpem 500g 05.61 Hranice 18.06.2019
hod kriketovým míčkem 28.10 Šumperk 09.10.2019
vrh koulí 3kg 05.05 Šumperk 30.05.2019
vrh koulí 3kg 06.44 h Olomouc 10.01.2020
skok daleký 3.40 Hranice 25.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.14 h Olomouc 10.01.2020
800 m 3:25.57 h Olomouc 10.01.2020
vrh koulí 3kg 06.44 h Olomouc 10.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) koule 3kg/Žcm 8 Olomouc 05.58
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žcm/B04 4 Olomouc 09.78
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žcm/B01 5 Šumperk 13.76
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žcm/F 28 Šumperk 28.10
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žcm/F 36 Šumperk 3.26
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žcm/B05 4 Šumperk 10.06
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žcm/B02 15 Šumperk 3:11.90
24.09.2019 Oddílové přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (uzavřený závod) (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) pětiboj/Žcm 7 Přerov 0296
24.09.2019 Oddílové přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (uzavřený závod) (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m př./Žcm/B02 3 Přerov 14.76
24.09.2019 Oddílové přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (uzavřený závod) (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) kriket/Žcm 7 Přerov 21.06
24.09.2019 Oddílové přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (uzavřený závod) (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 60 m/Žcm 7 Přerov 10.39
24.09.2019 Oddílové přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (uzavřený závod) (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) dálka/Žcm 8 Přerov 3.17
24.09.2019 Oddílové přebory ve vícebojích ml.žactva a přípravek (uzavřený závod) (Sportovní klub Přerov 1908 z.s.) 800 m/Žcm 7 Přerov 3:29.01
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 300 m/Žcm/F 6 Prostějov 54.74
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) kriket/Žcm/F 12 Prostějov 22.75
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) oštěp 500g/Žcm/F Prostějov DNS
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) koule 3kg/Žcm/F 13 Hranice 04.83
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) oštěp 500g/Žcm/F 18 Hranice 05.61
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žcm 25 Šumperk 25.69
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) koule 3kg/Žcm 12 Šumperk 05.05
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žcm/B02 5 Šumperk 56.53
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) koule 3kg/Žcm/F 13 Prostějov 05.00
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 300 m/Žcm/B02 3 Prostějov 61.37
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) kriket/Žcm/F Hranice 23.98
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) 150 m/M/B03 4 Hranice 25.54
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) 60 m/M/B05 4 Hranice 10.34
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) dálka/M/F 12 Hranice 3.40