Karta atleta

Export do excelu
  • Patrik Žárský
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: Kozmíková Eva
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.15 h Olomouc 11.01.2019
60 m 10.41 Zlín 10.04.2019
150 m 24.35 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
150 m 24.61 Zlín 04.09.2019
300 m 52.78 Zlín 05.06.2019
800 m 2:50.45 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
800 m 3:09.27 Otrokovice 25.04.2019
60 m překážek (0.76) 12.19 Zlín 05.06.2019
skok daleký 3.66 h Olomouc 11.01.2019
skok daleký 3.64 Zlín 17.04.2019
vrh koulí 3kg 07.55 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
hod oštěpem 500g 21.50 Zlín 20.05.2020
hod kriketovým míčkem 35.74 Zlín 01.06.2020
pětiboj 0558 Otrokovice 25.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.15 h Olomouc 11.01.2019
60 m 10.41 Zlín 10.04.2019
150 m 24.35 h Ostrava - Vítkovice 01.02.2019
150 m 24.61 Zlín 04.09.2019
300 m 52.78 Zlín 05.06.2019
800 m 2:50.45 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
800 m 3:09.27 Otrokovice 25.04.2019
60 m překážek (0.76) 12.19 Zlín 05.06.2019
skok daleký 3.66 h Olomouc 11.01.2019
skok daleký 3.64 Zlín 17.04.2019
vrh koulí 3kg 07.55 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
hod kriketovým míčkem 30.51 Zlín 10.04.2019
pětiboj 0558 Otrokovice 25.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) vrh koulí 3kg/Žcm 16 Ostrava - Vítkovice 07.55
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žcm 7 Zlín 0539
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 5 Zlín 13.00
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 12 Zlín 22.66
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B01 6 Zlín 10.27
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žcm 8 Zlín 3.34
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm 4 Zlín 3:11.54
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 3 Zlín 12.49
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 150 m/Žcm/B03 4 Zlín 24.61
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 300 m/Žcm/B01 6 Zlín 52.78
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 3 Zlín 12.19
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R01 5 Zlín 12.49
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 300 m/Žcm 5 Zlín 53.96
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/FB Zlín DNS
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žcm/F 40 Otrokovice 0558
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) hod kriketovým míčkem/Žcm 43 Otrokovice 30.43
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žcm 42 Otrokovice 3.17
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žcm/B08 4 Otrokovice 3:09.27
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žcm/B13 3 Otrokovice 10.16
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B13 3 Otrokovice 13.59
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žcm 7 Zlín 3.64
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 3 Zlín 13.65
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 11 Zlín 30.51
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B01 6 Zlín 10.41
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žcm 32 Ostrava - Vítkovice 3.45
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žcm/B05 6 Ostrava - Vítkovice 24.35
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 800 m/Žcm/B01 9 Ostrava - Vítkovice 2:50.45
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 150 m/Žcm/B11 3 Ostrava - Vítkovice 24.36
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) skok daleký/Žcm 11 Olomouc 3.66
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R06 2 Olomouc 10.15