Karta atleta

Export do excelu
  • Vojtěch Lerch
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: Brejchová Nikola
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.12 h Český Brod 19.01.2019
60 m 10.42 Kolín 10.05.2019
150 m 25.40 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 27.17 Stará Boleslav 04.09.2019
300 m 55.69 Stará Boleslav 17.04.2019
300 m 55.94 h Praha - Strahov 26.01.2020
800 m 3:28.35 Kolín 10.05.2019
60 m překážek (0.76) 14.67 Kolín 10.05.2019
60 m překážek (0.76) 15.21 h Praha - Stromovka 16.02.2020
skok daleký 3.43 h Český Brod 19.01.2019
skok daleký 3.24 Stará Boleslav 17.04.2019
hod kriketovým míčkem 31.33 Stará Boleslav 05.10.2019
pětiboj 0385 Kolín 10.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.12 h Český Brod 19.01.2019
60 m 10.42 Kolín 10.05.2019
150 m 25.40 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 27.17 Stará Boleslav 04.09.2019
300 m 55.69 Stará Boleslav 17.04.2019
300 m 60.76 h Jablonec nad Nisou 07.12.2019
800 m 3:28.35 Kolín 10.05.2019
60 m překážek (0.76) 14.67 Kolín 10.05.2019
skok daleký 3.43 h Český Brod 19.01.2019
skok daleký 3.24 Stará Boleslav 17.04.2019
hod kriketovým míčkem 31.33 Stará Boleslav 05.10.2019
pětiboj 0385 Kolín 10.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 300 m/Žcm/B6 6 Jablonec nad Nisou 60.76
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žcm/R6 7 Jablonec nad Nisou 10.19
07.12.2019 Pomerančový mítink (starší a mladší žactvo) (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) skok daleký/Žcm/FB 22 Jablonec nad Nisou 3.05
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 5 Stará Boleslav 15.86
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žcm/B02 5 Stará Boleslav 10.94
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 10 Stará Boleslav 31.33
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) skok daleký/Žcm 11 Stará Boleslav 3.45
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 800 m/Žcm 13 Stará Boleslav 3:34.30
05.10.2019 Uzavřené oddílové víceboje (Atletika Stará Boleslav, z.s.) pětiboj/Žcm 12 Stará Boleslav 0333
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 150 m/Žcm/B01 3 Stará Boleslav 27.17
04.09.2019 3. Atletická středa v Houštce (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 60 m/Žcm Stará Boleslav 10.71
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 23 Čáslav 27.19
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) 150 m/Žcm/B03 5 Čáslav 26.04
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žcm/R01 Vlašim DNS
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 33 Stará Boleslav 25.39
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) skok daleký/Žcm 28 Stará Boleslav 3.07
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm 49 Kolín 0385
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm 21 Kolín 30.84
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 25 Kolín 3.26
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm/B01 15 Kolín 3:28.35
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B06 8 Kolín 14.67
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B03 8 Kolín 10.42
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 150 m/Žcm/B04 6 Kutná Hora 25.98
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m/Žcm/R08 7 Kutná Hora 10.19
17.04.2019 2. kontrolní oddílové závody ml. a st. žactva (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav) skok daleký/Žcm 6 Stará Boleslav 3.24
17.04.2019 2. kontrolní oddílové závody ml. a st. žactva (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav) 300 m/Žcm/B02 2 Stará Boleslav 55.69
11.04.2019 1. kontrolní oddílové závody ml. a st. žactva (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav z.s.) skok daleký/Žcm 7 Stará Boleslav 2.96
11.04.2019 1. kontrolní oddílové závody ml. a st. žactva (uzavřené závody) (Atletika Stará Boleslav z.s.) 60 m/Žcm 7 Stará Boleslav 10.24
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žcm/R04 6 Praha - Strahov 10.31
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žcm/B08 4 Praha - Strahov 25.40
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žcm 13 Český Brod 10.12
19.01.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žcm 13 Český Brod 3.43