Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Dedík
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: BYAC Brno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.4 Brno - ZŠ Horníkova 18.06.2019
60 m 09.60 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
60 m 09.55 Brno - Horníkova 16.06.2020
100 m 15.42 Blansko 28.04.2019
150 m 24.07 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
150 m 23.73 Brno - Horníkova 27.05.2020
200 m 33.36 Brno - Horníkova 03.06.2020
300 m 54.32 Brno - Horníkova 27.05.2020
800 m 3:00.23 Brno 10.06.2020
1500 m 6:28.19 Šumperk 06.10.2019
60 m překážek (0.76) 11.87 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
60 m překážek (0.76) 11.71 Brno 10.06.2020
skok vysoký 1.15 h Brno - ZŠ Horníkova 28.01.2019
skok vysoký 1.26 Brno - ZŠ Horníkova 24.06.2020
skok daleký 3.59 h Olomouc 11.01.2019
skok daleký 4.13 Brno - Horníkova 16.06.2020
hod kriketovým míčkem 34.96 Brno - Horníkova 16.06.2020
hod plným míčem 1kg 07.92 Brno - ZŠ Horníkova 20.06.2019
hod plným míčem 2kg 04.81 Brno - ZŠ Horníkova 20.06.2019
pětiboj 1051 Brno - Horníkova 16.06.2020
sprintérský trojboj 0141 Brno - Horníkova 03.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.4 Brno - ZŠ Horníkova 18.06.2019
60 m 09.59 Blansko 28.04.2019
60 m 09.92 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
100 m 15.42 Blansko 28.04.2019
150 m 24.59 Brno - Laštůvkova 27.04.2019
150 m 24.97 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
300 m 54.72 Blansko 28.04.2019
800 m 3:25.36 Brno - Horníkova 15.05.2019
1500 m 6:28.19 Šumperk 06.10.2019
60 m překážek (0.76) 12.16 Blansko 26.09.2019
60 m překážek (0.76) 11.97 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
skok vysoký 1.15 h Brno - ZŠ Horníkova 28.01.2019
skok vysoký 1.25 Blansko 26.09.2019
skok daleký 3.59 h Olomouc 11.01.2019
skok daleký 3.40 Brno - Laštůvkova 27.04.2019
hod kriketovým míčkem 32.60 Brno - ZŠ Horníkova 21.06.2019
hod plným míčem 1kg 07.92 Brno - ZŠ Horníkova 20.06.2019
hod plným míčem 2kg 04.81 Brno - ZŠ Horníkova 20.06.2019
pětiboj 0526 Brno - ZŠ Horníkova 21.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R04 3 Ostrava - Vítkovice 11.97
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R07 4 Ostrava - Vítkovice 09.92
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žcm/B08 5 Ostrava - Vítkovice 24.97
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 1500 m/Žcm/F 16 Šumperk 6:28.19
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B05 6 Šumperk 13.14
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) skok vysoký/Žcm 5= Blansko 1.25
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 3 Blansko 12.16
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žcm/KF Brno DNS
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Žcm/FD Brno DNS
10.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žcm/R18 8 Brno 09.63
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) pětiboj/Žcm Brno - ZŠ Horníkova 0526
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) 60 m překážek (0.76)/Žcm 6 Brno - ZŠ Horníkova 13.6
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm 6 Brno - ZŠ Horníkova 32.60
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) 60 m/Žcm 4 Brno - ZŠ Horníkova 09.6
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) skok daleký/Žcm 6 Brno - ZŠ Horníkova 3.44
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) 800 m/Žcm 5 Brno - ZŠ Horníkova 3:32.7
20.06.2019 Netradiční závody 3.díl (JAC Brno) hod plným míčem 1kg/Žcm 4 Brno - ZŠ Horníkova 07.92
20.06.2019 Netradiční závody 3.díl (JAC Brno) hod plným míčem 2kg/Žcm 6 Brno - ZŠ Horníkova 04.81
19.06.2019 Netradiční závody 2.díl (JAC Brno) skok daleký/Žcm 7 Brno - ZŠ Horníkova 1.87
18.06.2019 Netradiční závody 1.díl (JAC Brno) 50 m/Žcm 4 Brno - ZŠ Horníkova 08.4
13.06.2019 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A (AC Moravská Slavia Brno) skok vysoký/Žcm/F 6 Brno 1.20
13.06.2019 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A (AC Moravská Slavia Brno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 4 Brno 12.40
29.05.2019 Líšeňské skákání (JAC Brno) skok vysoký/Žcm Brno-Horníkova 1.23
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) pětiboj/Žcm 5 Brno - Horníkova 0501
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 4 Brno - Horníkova 13.78
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žcm 8 Brno - Horníkova 29.40
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) 60 m/Žcm/B01 4 Brno - Horníkova 10.17
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) skok daleký/Žcm 5 Brno - Horníkova 3.55
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) 800 m/Žcm 10 Brno - Horníkova 3:25.36
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 60 m/Žcm/F 5 Brno 09.55
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B01 1 Brno 13.35
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 60 m/Žcm/R01 3 Brno 09.59
12.05.2019 Předzávod k dětskému dni Kampos + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (JAC Brno) 300 m/Žcm Brno 56.10
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) skok vysoký/Žcm 6= Blansko 1.15
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Blansko 13.61
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 300 m/M/B01 2 Blansko 54.72
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 60 m/M/B03 3 Blansko 09.59
28.04.2019 Memoriál Věry Bušové - Gilkové (ASK Blansko) 100 m/M/B02 4 Blansko 15.42
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) skok daleký/Žcm 4 Brno - Laštůvkova 3.40
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 150 m/Žcm/B01 3 Brno - Laštůvkova 24.59
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 60 m překážek (0.76)/Žcm Brno - Laštůvkova 12.82
27.04.2019 Přebor oddílů JAC a BYAC Brno - mladší a starší žactvo, muži a ženy (JAC Brno) 60 m/Žcm/R03 1 Brno - Laštůvkova 09.94
28.01.2019 Nominační závod JAC Brno na Brněnskou laťku 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Žci Brno - ZŠ Horníkova 1.15
14.01.2019 Nominační závod JAC Brno na Hustopečeské skákání 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Žci 6= Brno - ZŠ Horníkova 1.10
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) skok daleký/Žcm 14 Olomouc 3.59
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R06 3 Olomouc 10.27
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R03 3 Olomouc 14.15
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76)/Žcm/FB Olomouc 14.24