Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Stuchlík
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Sportovní klub LS Kladno, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.08 h Praha - Stromovka 09.01.2019
60 m 09.25 Slaný 21.06.2019
150 m 26.50 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 22.19 Slaný 21.06.2019
300 m 51.42 Beroun 07.06.2019
600 m 2:11.83 Praha - Jeseniova 24.04.2019
800 m 3:15.35 Slaný 10.05.2019
1500 m 6:18.01 Roztoky 06.09.2019
60 m překážek (0.76) 14.24 Praha - Jeseniova 24.04.2019
skok vysoký 1.30 Kladno 17.05.2019
skok daleký 3.30 h Praha - Strahov 02.02.2019
hod kriketovým míčkem 31.60 Slaný 10.05.2019
pětiboj 0533 Slaný 10.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.08 h Praha - Stromovka 09.01.2019
60 m 09.25 Slaný 21.06.2019
150 m 26.50 h Praha - Strahov 02.02.2019
150 m 22.19 Slaný 21.06.2019
300 m 51.42 Beroun 07.06.2019
600 m 2:11.83 Praha - Jeseniova 24.04.2019
800 m 3:15.35 Slaný 10.05.2019
1500 m 6:18.01 Roztoky 06.09.2019
60 m překážek (0.76) 14.24 Praha - Jeseniova 24.04.2019
skok vysoký 1.30 Kladno 17.05.2019
skok daleký 3.30 h Praha - Strahov 02.02.2019
hod kriketovým míčkem 31.60 Slaný 10.05.2019
pětiboj 0533 Slaný 10.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 1500 m/Žcm 12 Roztoky 6:18.01
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 300 m/Žcm/B03 4 Roztoky 58.01
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žcm/B04 1 Slaný 22.19
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žcm/R03 4 Slaný 09.25
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žcm/R05 2 Beroun 09.35
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žcm/B03 2 Beroun 51.42
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žcm 6 Kladno 1.30
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žcm/B03 5 Kladno 26.04
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) pětiboj/Žcm 18 Slaný 0533
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m překážek (0.76)/Žcm 21 Slaný 15.04
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) hod kriketovým míčkem/Žcm 18 Slaný 31.60
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žcm 21 Slaný 10.23
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) skok daleký/Žcm 15 Slaný 3.73
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 800 m/Žcm 19 Slaný 3:15.35
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B03 3 Praha - Jeseniova 14.24
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žcm/B03 7 Praha - Jeseniova 2:11.83
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) skok daleký/Žcm/F 31 Praha - Strahov 3.30
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 60 m/Žcm/R03 5 Praha - Strahov 10.19
02.02.2019 Přebor Středočeského kraje mladších žáků a mladších žákyň (Atletika Stará Boleslav) 150 m/Žcm/B05 4 Praha - Strahov 26.50
09.01.2019 1. veřejné závody Olympu (PSK Olymp Praha, z.s.) 60 m/Žci/B21 6 Praha - Stromovka 10.08