Karta atleta

Export do excelu
  • Peprníček Vít
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér Ludmila Antošová
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.30 Otrokovice 25.04.2019
60 m 09.37 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
150 m 23.70 Zlín 17.04.2019
300 m 47.95 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
800 m 2:54.70 Zlín 04.09.2019
800 m 2:49.10 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
1500 m 6:54.80 Zlín 05.06.2019
60 m překážek 13.50 Zlín 17.04.2019
hod kriketovým míčkem 39.04 Otrokovice 25.04.2019
vrh koulí 3kg 06.24 Zlín 17.04.2019
skok vysoký 1.21 h Zlín 04.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.37 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
300 m 47.95 h Ostrava - Vítkovice 31.01.2020
800 m 2:49.71 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 800 m/Žcm/B01 11 Ostrava - Vítkovice 2:52.96
04.12.2019 Mikulášská laťka (AK Zlín) výška/Žcm/F 10 Zlín 1.21
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žcm/B02 10 Šumperk 3:04.15
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) koule 3kg/Žcm 8 Zlín 06.03
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 800 m/Žcm 6 Zlín 2:54.70
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) koule 3kg/Žcm/F 10 Zlín 04.80
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 1500 m/Žcm/F Zlín 6:54.80
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 3kg/Žcm 5 Zlín 06.15
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žcm/F 10 Zlín 2:58.77
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žcm/F Otrokovice DNF
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) kriket/Žcm 25 Otrokovice 39.04
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žcm Otrokovice DNS
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žcm/B05 Otrokovice DNF
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žcm/B09 5 Otrokovice 10.30
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m př./Žcm/B09 6 Otrokovice 14.71
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) koule 3kg/Žcm Zlín 06.24
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žcm 6 Zlín 23.70
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žcm/B01 6 Zlín 13.50
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žcm Zlín DNS
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 1000 m/Žcm/F Zlín DNS
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B01 Zlín DNS
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 800 m/Žcm/B03 7 Ostrava - Vítkovice 2:54.85
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 800 m/Žcm/B01 7 Ostrava - Vítkovice 2:49.10