Karta atleta

Export do excelu
  • Prokop Schubert
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: Ťavodová Lucie, Kozmíková Eva
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.52 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
60 m 08.98 Zlín 18.05.2020
100 m 14.72 Zlín 18.05.2020
150 m 22.20 Zlín 20.05.2020
200 m 32.01 Zlín 18.05.2020
300 m 53.06 Zlín 04.09.2019
800 m 3:15.21 Zlín 03.06.2020
60 m překážek (0.76) 11.93 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
60 m překážek (0.76) 11.74 Zlín 03.06.2020
skok vysoký 1.26 h Zlín 04.12.2019
skok vysoký 1.29 Zlín 01.06.2020
skok daleký 3.35 h Olomouc 22.01.2020
skok daleký 3.89 Zlín 20.05.2020
hod kriketovým míčkem 27.18 Zlín 20.05.2020
pětiboj 0877 Zlín 03.06.2020
sprintérský trojboj 0676 Zlín 18.05.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.49 Zlín 04.09.2019
60 m 09.52 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
150 m 23.29 Šumperk 06.10.2019
300 m 53.06 Zlín 04.09.2019
60 m překážek (0.76) 12.62 Zlín 05.06.2019
60 m překážek (0.76) 11.93 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
skok vysoký 1.26 h Zlín 04.12.2019
skok daleký 3.20 Zlín 17.04.2019
hod kriketovým míčkem 18.57 Zlín 10.04.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R04 2 Ostrava - Vítkovice 11.93
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žcm/R06 6 Ostrava - Vítkovice 09.52
04.12.2019 Mikulášská laťka (AK Zlín) skok vysoký/Žcm/F 8 Zlín 1.26
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žcm/B07 4 Šumperk 09.81
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žcm/B06 3 Šumperk 23.29
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 300 m/Žcm 4 Zlín 53.06
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žcm/R03 5 Zlín 09.49
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 150 m/Žcm/B01 5 Zlín 24.00
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 2 Zlín 12.62
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 60 m/Žcm/R03 6 Zlín 09.80
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 60 m/Žcm/FB Zlín DNS
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/R01 5 Zlín 10.05
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 300 m/Žcm 7 Zlín 55.96
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žcm 7 Zlín 24.32
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žcm 11 Zlín 3.20
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B02 4 Zlín 13.79
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žcm 13 Zlín 18.57
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žcm/B02 4 Zlín 09.95
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76)/Žcm/R01 3 Olomouc 14.10
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žcm/R04 4 Olomouc 10.06
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76)/Žcm/FB Olomouc 13.88