Karta atleta

Export do excelu
  • Kateřina Gottvaldová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: JAC Brno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.06 h Trenčín 05.01.2019
50 m 08.1 Brno - ZŠ Horníkova 18.06.2019
60 m 09.21 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
60 m 09.11 Brno - Horníkova 20.05.2020
100 m 14.75 Brno - Horníkova 03.06.2020
150 m 21.40 Brno - Horníkova 27.05.2020
200 m 30.24 Brno - Horníkova 03.06.2020
300 m 47.16 h Ostrava - Vítkovice 08.03.2020
300 m 48.25 Brno - Horníkova 27.05.2020
600 m 2:07.3 Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 06.05.2019
800 m 2:50.65 Brno 09.09.2019
1000 m 5:03.76 Brno - Horníkova 03.06.2020
1500 m 6:58.63 Brno 13.06.2019
50 m překážek (0.76/8.20) 11.41 h Trenčín 05.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.78 h Ostrava - Vítkovice 17.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.82 Brno - Horníkova 03.06.2020
skok vysoký 1.25 h Třinec 06.12.2019
skok vysoký 1.34 Brno - Horníkova 27.05.2020
skok daleký 3.97 h Olomouc 18.01.2019
skok daleký 3.77 Břeclav 04.05.2019
hod kriketovým míčkem 28.74 Brno - ZŠ Horníkova 21.06.2019
pětiboj 1493 Brno - Horníkova 15.05.2019
sprintérský trojboj 1843 Brno - Horníkova 03.06.2020
Přespolní běh 0:10:18 Štrbské pleso 29.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.06 h Trenčín 05.01.2019
50 m 08.1 Brno - ZŠ Horníkova 18.06.2019
60 m 09.33 h Olomouc 11.01.2019
60 m 09.18 Brno 09.09.2019
300 m 50.53 Šumperk 06.10.2019
300 m 49.02 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
600 m 2:07.3 Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 06.05.2019
800 m 2:50.65 Brno 09.09.2019
1500 m 6:58.63 Brno 13.06.2019
50 m překážek (0.76/8.20) 11.41 h Trenčín 05.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.92 Brno 13.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 10.80 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
skok vysoký 1.28 Brno - Horníkova 15.05.2019
skok vysoký 1.25 h Třinec 06.12.2019
skok daleký 3.97 h Olomouc 18.01.2019
skok daleký 3.77 Břeclav 04.05.2019
hod kriketovým míčkem 28.74 Brno - ZŠ Horníkova 21.06.2019
pětiboj 1493 Brno - Horníkova 15.05.2019
Přespolní běh 0:10:18 Štrbské pleso 29.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žkm 16= Ostrava - Vítkovice 1.24
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R06 3 Ostrava - Vítkovice 10.80
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 300 m/Žkm/B03 4 Ostrava - Vítkovice 49.02
06.12.2019 Vánoční laťka (TJ TŽ Třinec) skok vysoký/Žkm 14= Třinec 1.25
29.10.2019 Běh okolo Štrbského plesa (JAC Brno) Přespolní běh/Ž/B 4= Štrbské pleso 0:10:18
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 3 Šumperk 11.95
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 300 m/Žkm/B04 1 Šumperk 50.53
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 3 Blansko 12.07
26.09.2019 Finále družstev mladšího žactva Jihomoravského kraje (ASK Blansko) 300 m/Žkm/B03 1 Blansko 51.44
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 800 m/Žkm/B02 8 Hranice 2:53.17
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) skok daleký/Žkm/KE 26 Brno 3.82
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 800 m/Žkm/B8 6 Brno 2:50.65
09.09.2019 European Kids Athletics Games 2019 - EKAG 2019 (JAC Brno) 60 m/Žkm/R32 3 Brno 09.18
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) pětiboj/Žkm Brno - ZŠ Horníkova DNF
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) 60 m/Žkm Brno - ZŠ Horníkova 09.1
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) 800 m/Žkm Brno - ZŠ Horníkova DNS
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 2= Brno - ZŠ Horníkova 11.8
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm Brno - ZŠ Horníkova 28.74
21.06.2019 Pětiboj konce školního roku (JAC Brno) skok daleký/Žkm 4 Brno - ZŠ Horníkova 3.48
19.06.2019 Netradiční závody 2.díl (JAC Brno) skok daleký/Žkm 4= Brno - ZŠ Horníkova 2.00
18.06.2019 Netradiční závody 1.díl (JAC Brno) 50 m/Žkm 1= Brno - ZŠ Horníkova 08.1
13.06.2019 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A (AC Moravská Slavia Brno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 4 Brno 11.92
13.06.2019 2. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva JmKAS, skupina A (AC Moravská Slavia Brno) 1500 m/Žkm/F 12 Brno 6:58.63
29.05.2019 Líšeňské skákání (JAC Brno) skok vysoký/Žkm 4 Brno-Horníkova 1.13
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) pětiboj/Žkm Brno - Horníkova 1493
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) skok vysoký/Žky 2= Brno - Horníkova 1.28
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) 800 m/Žkm Brno - Horníkova 3:06.32
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Brno - Horníkova 12.06
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) hod kriketovým míčkem/Žkm 8 Brno - Horníkova 22.65
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) skok daleký/Žkm 6 Brno - Horníkova 3.49
15.05.2019 Oddílové přebory ve vícebojích mladšího žactva + nominační závod oddílů JAC a BYAC Brno na LODM (BYAC Brno) 60 m/Žkm/B02 1 Brno - Horníkova 09.43
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B02 Blansko DNF
09.05.2019 1. kolo družstev mladšího žactva skupiny A JmK (ASK Blansko) 800 m/Žkm/B02 5 Blansko 2:55.35
06.05.2019 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie III (Bazalová Petra , bazalova@zsjihomoravske.cz, 722176486) pohár rozhlasu/Žkm 23 Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 0407
06.05.2019 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie III (Bazalová Petra , bazalova@zsjihomoravske.cz, 722176486) 600 m/Žkm Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 2:07.3
06.05.2019 Obvodní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Brno Kategorie III (Bazalová Petra , bazalova@zsjihomoravske.cz, 722176486) skok vysoký/Žkm 12 Brno - ZŠ Jihomoravské nám. 1.16
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/Žkm 19 Břeclav 3.77
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žkm/F Břeclav DNF
04.05.2019 Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 2 Břeclav 12.31
06.02.2019 Brněnská laťka (JAC Brno) skok vysoký/Žkm 11= Brno 1.17
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R01 Ostrava - Vítkovice DNF
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok vysoký/Žkm Ostrava - Vítkovice NM
28.01.2019 Nominační závod JAC Brno na Brněnskou laťku 2019 (JAC Brno) skok vysoký/Žky 6= Brno - ZŠ Horníkova 1.15
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/Žky/FB 13 Olomouc 3.97
18.01.2019 Zahajovací závody staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/Žky/R08 3 Olomouc 09.56
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) skok vysoký/Žkm 5= Olomouc 1.20
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R02 2 Olomouc 12.94
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R03 3 Olomouc 09.33
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/FB Olomouc 12.63
05.01.2019 Jumperia – Slovenská skokanská tour 2019 50 m/Žky 10 Trenčín 08.06
05.01.2019 Jumperia – Slovenská skokanská tour 2019 50 m překážek (0.76/8.20)/Žky 6 Trenčín 11.41
05.01.2019 Jumperia – Slovenská skokanská tour 2019 skok daleký/Žky 8 Trenčín 3.87