Karta atleta

Export do excelu
  • Míčková Laura
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Olomouc z.s.
  • Trenér David Uhlíř
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.32 Hranice 18.06.2019
600 m 2:04.44 Prostějov 17.09.2019
800 m 2:46.19 Šumperk 30.05.2019
60 m překážek 14.38 Olomouc 12.06.2019
pětiboj 1622 Olomouc 06.05.2019
hod kriketovým míčkem 29.54 Šumperk 09.10.2019
skok daleký 4.25 Hranice 18.06.2019
skok daleký 4.43 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
skok vysoký 1.20 Prostějov 17.09.2019
skok vysoký 1.30 h Olomouc 22.01.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
skok daleký 4.43 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
skok vysoký 1.30 h Olomouc 22.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2019 17. ročník Vánočního utkání žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žkm Olomouc DNS
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 5 Šumperk 14.80
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) kriket/Žkm/F 12 Šumperk 29.54
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žkm/F 9 Šumperk 4.18
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B06 4 Šumperk 09.49
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B02 9 Šumperk 2:59.29
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žkm/F 20 Šumperk 4.00
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B01 13 Šumperk 2:54.14
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/B01 2 Olomouc 09.43
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žkm/B01 5 Olomouc 2:58.10
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) pětiboj/Žkm Olomouc 1280
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) kriket/Žkm 5 Olomouc 26.10
02.10.2019 Oddílový přebor AK Olomouc ve víceboji přípravek a mladšího žactva (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žkm 5 Olomouc 3.97
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) výška/Žkm/F 9 Prostějov 1.20
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Žkm/F 13 Prostějov 3.78
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 600 m/Žkm/B02 6 Prostějov 2:04.44
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 800 m/Žkm/B01 Hranice DNS
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) dálka/Žkm/F 8 Hranice 4.25
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) 60 m/Žkm/B06 1 Hranice 09.32
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žkm 11 Olomouc 1457
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B01 12 Olomouc 3:04.38
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) kriket/Žkm 10 Olomouc 27.20
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) dálka/Žkm 4 Olomouc 4.26
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/B02 4 Olomouc 14.38
12.06.2019 Finále dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B03 1 Olomouc 09.51
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B01 10 Šumperk 2:46.19
30.05.2019 2. kolo KP Olomouckého kraje mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) dálka/Žkm 9 Šumperk 4.05
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) dálka/Žkm/FA 9 Prostějov 3.88
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 800 m/Žkm/B01 11 Prostějov 2:56.47
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) dálka/Žkm 13 Olomouc 4.05
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 60 m/Žkm/B02 6 Olomouc 09.51
08.05.2019 XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce (Atletický klub Olomouc z.s.) 800 m/Žkm/B02 7 Olomouc 2:53.46
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m př./Žkm/B02 4 Olomouc 12.43
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) dálka/Žkm 8= Olomouc 3.97
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) kriket/Žkm 7 Olomouc 27.80
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 60 m/Žkm/B02 6 Olomouc 09.46
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) 800 m/Žkm/B01 5 Olomouc 3:03.49
06.05.2019 1. kolo dětské Zlaté ligy (AK Olomouc) pětiboj/Žkm 9 Olomouc 1622