Karta atleta

Export do excelu
  • Besperátová Flora
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Dětské centrum Ostroměř, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.31 Hradec Králové 27.4.2019
60 m 09.42 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
pohár rozhlasu 0635 Ostroměř 14.5.2019
vrh koulí 2kg 08.38 Hradec Králové 20.6.2019
skok daleký 4.28 Trutnov 2.5.2019
skok daleký 3.91 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
skok vysoký 1.27 Trutnov 2.5.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.31 Hradec Králové 27.4.2019
60 m 09.42 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
pohár rozhlasu 0635 Ostroměř 14.5.2019
vrh koulí 2kg 08.38 Hradec Králové 20.6.2019
skok daleký 4.28 Trutnov 2.5.2019
skok daleký 3.91 h Jablonec nad Nisou 16.3.2019
skok vysoký 1.27 Trutnov 2.5.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
20.06.2019 3. Kolo KPD mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) koule 2kg/Žkm 7 Hradec Králové 08.38
20.06.2019 3. Kolo KPD mladšího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) výška/Žkm 9= Hradec Králové 1.21
16.06.2019 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Dvůr Králové nad Labem - oddíl atletiky) dálka/Žky/F 22 Dvůr Králové nad Labem 3.88
16.06.2019 3. kolo KPD a J Královéhradeckého kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Dvůr Králové nad Labem - oddíl atletiky) 60 m/Žky/B06 5 Dvůr Králové nad Labem 09.42
26.05.2019 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) dálka/Žky 24 Trutnov 3.97
26.05.2019 2. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) 60 m/Žky/R05 6 Trutnov 09.39
23.05.2019 Krajské přebory družstev ml. žatva (SK Nové Město nad Metují) výška/Žkm 9 Nové Město nad Metují 1.25
23.05.2019 Krajské přebory družstev ml. žatva (SK Nové Město nad Metují) dálka/Žkm 12 Nové Město nad Metují 4.03
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jičín, Kategorie III (DC Ostroměř) poharR/Žkm 21 Ostroměř 0635
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jičín, Kategorie III (DC Ostroměř) dálka/Žkm Ostroměř 3.90
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Jičín, Kategorie III (DC Ostroměř) výška/Žkm 5= Ostroměř 1.24
02.05.2019 1. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) výška/Žkm 5= Trutnov 1.27
02.05.2019 1. kolo KPD a J mladšího žactva (TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.) dálka/Žkm Trutnov 4.28
27.04.2019 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žky 21 Hradec Králové 3.66
27.04.2019 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) výška/Žky 19 Hradec Králové 1.25
27.04.2019 1. kolo KPD a J staršího žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žky/B06 3 Hradec Králové 09.31
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) dálka/Žkm 15= Jablonec nad Nisou 3.91
16.03.2019 Velikonoční hala žactva (TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.) 60 m/Žkm/B04 2 Jablonec nad Nisou 09.42