Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Bulířová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: Jakoubek Jiří
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.04 Kolín 28.05.2021
150 m 22.11 Kolín 28.05.2021
800 m 3:02.55 Kolín 06.06.2022
1500 m 6:17.26 Jablonec nad Nisou 11.09.2021
60 m překážek (0.76/7.70) 14.13 Kolín 10.05.2019
skok daleký 3.88 Kolín 06.06.2022
vrh koulí 2kg 07.95 Vlašim 07.06.2019
vrh koulí 3kg 05.97 Kolín 11.05.2022
hod kriketovým míčkem 26.88 Vlašim 29.05.2020
pohár rozhlasu 0735 Kolín 23.09.2021
pětiboj 1414 Vlašim 29.05.2020
čtyřboj 1039 Kolín 24.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.15 Kolín 03.06.2019
800 m 3:09.69 Kolín 10.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 14.13 Kolín 10.05.2019
skok daleký 3.77 Kolín 24.09.2019
vrh koulí 2kg 07.95 Vlašim 07.06.2019
pohár rozhlasu 0470 Kolín 03.05.2019
hod kriketovým míčkem 26.83 Stará Boleslav 17.05.2019
pětiboj 1260 Kolín 10.05.2019
čtyřboj 1039 Kolín 24.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2019 Okresní přebor ZŠ a SŠ v přespolním běhu (TJ Sokol Kolín-atletika) Přespolní běh/Žkm 36 Kolín 0:08:26
24.09.2019 Atletický čtyřboj III. kategorie (6.-7.třída ZŠ) (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm 13 Kolín 09.63
24.09.2019 Atletický čtyřboj III. kategorie (6.-7.třída ZŠ) (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm 22 Kolín 25.65
24.09.2019 Atletický čtyřboj III. kategorie (6.-7.třída ZŠ) (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 10 Kolín 3.77
24.09.2019 Atletický čtyřboj III. kategorie (6.-7.třída ZŠ) (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm 26 Kolín 3:22.94
24.09.2019 Atletický čtyřboj III. kategorie (6.-7.třída ZŠ) (TJ Sokol Kolín-atletika) čtyřboj/Žkm 16 Kolín 1039
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva - střední Čechy (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/F 26 Kutná Hora 04.50
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 14 Kutná Hora 06.71
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žkm/R03 5 Kutná Hora 09.71
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) vrh koulí 2kg/Žkm/F 7 Čáslav 07.43
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žkm/R04 4 Čáslav 09.38
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) vrh koulí 2kg/Žkm 8 Vlašim 07.95
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/R04 4 Vlašim 09.26
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/R04 2 Kolín 09.15
03.06.2019 Kolínské sportovní dny ZŠ (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm 20 Kolín 24.58
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 17 Stará Boleslav 26.83
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 60 m/Žkm/B03 5 Stará Boleslav 09.35
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 56 Kolín 1260
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B01 15 Kolín 3:09.69
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 8 Kolín 14.13
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 29 Kolín 3.44
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm 19 Kolín 26.43
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B03 7 Kolín 09.43
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 26 Kutná Hora 25.70
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m/Žkm/R13 4 Kutná Hora 09.42
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) pohár rozhlasu/Žkm 39 Kolín 0470
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) 60 m/Žkm/B04 2 Kolín 09.39