Karta atleta

Export do excelu
  • Pekařová Karolína
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér Lukáš Vojtek
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.46 Vyškov 29.09.2019
60 m 08.97 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 20.91 Šumperk 06.10.2019
800 m 2:52.75 Otrokovice 25.04.2019
60 m překážek 12.73 Zlín 17.04.2019
pohár rozhlasu 0629 Otrokovice 07.05.2019
pětiboj 1777 Otrokovice 25.04.2019
hod kriketovým míčkem 30.01 Otrokovice 25.04.2019
skok daleký 4.06 Zlín 18.09.2019
skok daleký 4.13 h Olomouc 11.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.46 Vyškov 29.09.2019
60 m 08.97 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
150 m 20.91 Šumperk 06.10.2019
800 m 2:52.75 Otrokovice 25.04.2019
60 m překážek 12.73 Zlín 17.04.2019
pohár rozhlasu 0629 Otrokovice 07.05.2019
pětiboj 1777 Otrokovice 25.04.2019
hod kriketovým míčkem 30.01 Otrokovice 25.04.2019
skok daleký 4.06 Zlín 18.09.2019
skok daleký 4.13 h Olomouc 11.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B02 2 Šumperk 08.55
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 150 m/Žkm/B02 1 Šumperk 20.91
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 60 m/Žkm/B02 2 Vyškov 08.46
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 150 m/Žkm/B02 5 Vyškov 20.60
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m/Žkm/FA 4= Hranice 08.52
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m/Žkm/R03 1 Hranice 08.54
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 150 m/Žkm/B03 1 Hranice 21.19
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žkm 5 Zlín 1656
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B01 3 Zlín 08.97
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/B01 2 Zlín 3:09.28
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žkm/B01 6 Zlín 12.81
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žkm 13 Zlín 26.87
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žkm Zlín 4.06
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žkm/FA 5 Zlín 08.65
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 150 m/Žkm/B01 1 Zlín 21.26
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 60 m/Žkm/R04 1 Zlín 08.50
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žky/B02 2 Zlín 08.59
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 150 m/Žkm/B01 2 Zlín 21.31
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 60 m/Žkm/FA Zlín 08.59
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 60 m/Žkm/R02 1 Zlín 08.61
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) poharR/Žkm 35 Uherské Hradiště 0626
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlínský, Kategorie III a IV (Horák Jan, hohohorak@seznam.cz, 728312664) 60 m/Žkm/B02 1 Uherské Hradiště 08.77
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/FA 4 Zlín 08.77
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 150 m/Žkm/B01 2 Zlín 21.91
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/R03 1 Zlín 08.78
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) poharR/Žkm 21 Otrokovice 0629
07.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Zlín, Kategorie III a IV (Aleš Prudký) 60 m/Žkm/B01 2 Otrokovice 08.76
01.05.2019 Otevírací závody (Atletika Holešov) 60 m/Žkm Holešov 08.61
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žkm/F 12 Otrokovice 1777
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žkm 6 Otrokovice 2:52.75
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) kriket/Žkm 38 Otrokovice 30.01
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) dálka/Žkm 25 Otrokovice 3.75
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m př./Žkm/B12 4 Otrokovice 13.00
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žkm/B12 1 Otrokovice 08.87
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) dálka/Žkm 9 Zlín 3.92
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m př./Žkm/B02 2 Zlín 12.73
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B01 2 Zlín 08.92
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) kriket/Žkm 21 Zlín 21.20
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R02 2 Ostrava - Vítkovice 08.97
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) dálka/Žkm 5 Olomouc 4.13
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R02 3 Olomouc 09.04
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žkm/FB Olomouc 08.98