Karta atleta

Export do excelu
  • Šárka Mezlíková
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Třebíč, spolek
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.00 Třebíč 04.06.2020
60 m 09.22 Pacov 13.09.2020
100 m 15.44 Třebíč 04.06.2020
150 m 22.19 Pacov 13.09.2020
600 m 1:58.30 Třebíč 21.05.2019
800 m 2:45.16 Pacov 06.09.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.32 Třebíč 27.09.2020
skok vysoký 1.15 Humpolec 15.09.2019
skok daleký 3.86 Pacov 26.06.2021
vrh koulí 2kg 05.42 Humpolec 15.09.2019
hod oštěpem 400g 16.95 Jihlava 08.06.2019
pohár rozhlasu 0803 Třebíč 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 29.42 Třebíč 01.06.2020
pětiboj 1800 Třebíč 20.06.2020
čtyřboj 1141 Pacov 15.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.43 Třebíč 06.06.2019
60 m 09.67 Pacov 15.06.2019
100 m 15.98 Třebíč 06.06.2019
150 m 24.32 Humpolec 15.09.2019
600 m 1:58.30 Třebíč 21.05.2019
800 m 2:47.57 Jihlava 08.06.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.86 Třebíč 21.09.2019
skok vysoký 1.15 Humpolec 15.09.2019
skok daleký 3.77 Pacov 15.06.2019
vrh koulí 2kg 05.42 Humpolec 15.09.2019
hod oštěpem 400g 16.95 Jihlava 08.06.2019
pohár rozhlasu 0803 Třebíč 14.05.2019
hod kriketovým míčkem 26.95 Jihlava 19.05.2019
pětiboj 1450 Třebíč 21.09.2019
čtyřboj 1141 Pacov 15.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2019 Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších žákyň sk. C (Atletický klub AHA Vyškov, z. s.) 600 m/Žkm 13 Vyškov 1:58.61
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 1 Třebíč 12.86
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žkm/FC 7 Třebíč 3.90
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B07 4 Třebíč 09.93
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kriketovým míčkem/Žkm/FC 13 Třebíč 26.22
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B04 3 Třebíč 3:01.38
21.09.2019 Finále KPD mladšího žactva (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm 40 Třebíč 1450
17.09.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 50 m/Žkm/B04 7 Třebíč 08.36
17.09.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B04 7 Třebíč 10.10
17.09.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Žkm/B04 6 Třebíč 15.92
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) čtyřboj/Žkm 47 Humpolec 1034
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) 150 m/Žkm/B14 2 Humpolec 24.32
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) vrh koulí 2kg/Žkm/FB 20 Humpolec 05.42
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) hod oštěpem 400g/Žkm/FB 9 Humpolec 14.48
15.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (TJ Jiskra Humpolec) skok vysoký/Žkm/FD 7= Humpolec 1.15
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) čtyřboj/Žkm/F 32 Pacov 1141
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 400g/Žkm/FA 17 Pacov 16.63
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žkm/FA 27 Pacov 3.77
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B06 3 Pacov 13.03
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm/B06 3 Pacov 09.67
08.06.2019 Pohár smíšených družstev mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žkm/F Jihlava 2:47.57
08.06.2019 Pohár smíšených družstev mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm/F 10 Jihlava 16.95
06.06.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 50 m/Žkm/B02 6 Třebíč 08.43
06.06.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B02 5 Třebíč 10.12
06.06.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) 100 m/Žkm/B02 4 Třebíč 15.98
06.06.2019 Sprinterský trojboj (TJ Spartak Třebíč, spolek) sprintérský trojboj/Žkm 16 Třebíč 1010
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV (Fišera Vratislav, fisera_vratislav@post.cz) 600 m/Žkm/B02 2 Třebíč 1:58.30
21.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kraj Vysočina, Kategorie III a IV (Fišera Vratislav, fisera_vratislav@post.cz) pohár rozhlasu/Žkm 17 Třebíč 0534
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) pětiboj/Žkm 39 Jihlava 1296
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/FA 17 Jihlava 26.95
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žkm/FA 24 Jihlava 3.59
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 2 Jihlava 13.09
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žkm/B04 6 Jihlava 10.31
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žkm/B03 1 Jihlava 3:00.81
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie III (Vratislav Fišera, fisera_vratislav@post.cz, 606748153) pohár rozhlasu/Žkm 17 Třebíč 0803
14.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Třebíč, Kategorie III (Vratislav Fišera, fisera_vratislav@post.cz, 606748153) 600 m/Žkm/B02 2 Třebíč 2:04.92
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) pětiboj/Žkm 21 Třebíč 1250
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 20 Třebíč 25.94
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) skok daleký/Žkm/F 22 Třebíč 3.30
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 4 Třebíč 14.09
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 60 m/Žkm/B04 5 Třebíč 10.28
11.05.2019 Krajský přebor ve vícebojích (TJ Spartak Třebíč, spolek) 800 m/Žkm/B02 3 Třebíč 2:48.64
31.03.2019 Běh Lorenzovými sady (TJ Spartak Třebíč, spolek) Přespolní běh/Žkm/B 13 Třebíč 0:02:40