Karta atleta

Export do excelu
  • Blechová Nikola
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj Český Brod, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.37 Kutná Hora 06.09.2019
60 m 09.09 h Český Brod 14.12.2019
800 m 2:50.13 Nymburk 29.09.2019
pohár rozhlasu 0389 Kolín 03.05.2019
čtyřboj 1578 Nymburk 29.09.2019
vrh koulí 2kg 06.82 Nymburk 29.09.2019
skok daleký 3.21 Kutná Hora 05.05.2019
skok daleký 4.06 h Český Brod 14.12.2019
skok vysoký 1.35 Čáslav 21.06.2019
skok vysoký 1.37 h Český Brod 14.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.33 h Český Brod 18.01.2020
skok daleký 4.04 h Český Brod 22.02.2020
skok vysoký 1.33 h Český Brod 18.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 10 Český Brod 09.09
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žkm 10 Český Brod 4.06
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žkm 4 Český Brod 1.37
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 11 Český Brod 09.25
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žkm 9 Český Brod 4.09
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žkm 4 Český Brod 1.36
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žkm/B1 3 Nymburk 09.35
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 800 m/Žkm/B1 2 Nymburk 2:50.13
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) dálka/Žkm 5 Nymburk 4.02
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) koule 2kg/Žkm 14 Nymburk 06.82
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) čtyřboj/Žkm 6 Nymburk 1578
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) výška/Žkm 10 Kutná Hora 1.25
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žkm/R07 1 Kutná Hora 09.37
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) výška/Žkm/F Čáslav 1.35
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) dálka/Žkm/F 18 Čáslav 3.75
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) výška/Žkm 8 Vlašim 1.25
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 800 m/Žkm 5 Vlašim 2:52.78
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) dálka/Žkm/JA 22 Kutná Hora 3.21
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) výška/Žkm/F 11 Kutná Hora 1.30
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) poharR/Žkm 47= Kolín 0389
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) dálka/Žkm/FB 9 Kolín 3.56
03.05.2019 Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Kolín, Kategorie III (Antonín Morávek, antonio.moravek@seznam.cz, 732107017) výška/Žkm/FB 2= Kolín 1.28
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 17= Český Brod 09.6
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) dálka/Žkm Český Brod NM
16.02.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) výška/Žkm 8 Český Brod 1.24