Karta atleta

Export do excelu
  • Nela Prýcová
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér: Bejdová Martina
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.59 h Nehvizdy 05.01.2020
60 m 09.10 Praha - Podvinný mlýn 01.06.2020
150 m 22.81 Praha - Pekařka 30.05.2019
600 m 1:54.08 Praha - Kotlářka 23.05.2019
800 m 2:41.81 Praha - Juliska 11.09.2019
800 m 2:45.60 h Praha - Stromovka 08.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.44 h Nehvizdy 10.03.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.02 Praha - Podvinný mlýn 08.06.2020
skok vysoký 1.20 h Nehvizdy 05.01.2020
skok vysoký 1.20 Praha - Podvinný mlýn 16.06.2020
skok daleký 3.89 Praha - Podvinný mlýn 25.06.2020
vrh koulí 2kg 07.09 Praha - Pekařka 30.05.2019
pohár rozhlasu 0895 Praha - Kotlářka 23.05.2019
hod kriketovým míčkem 44.19 Praha - Podvinný mlýn 25.06.2020
pětiboj 1899 Praha - Podvinný mlýn 25.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.62 h Nehvizdy 10.03.2019
60 m 09.40 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
150 m 22.81 Praha - Pekařka 30.05.2019
600 m 1:54.08 Praha - Kotlářka 23.05.2019
800 m 2:41.81 Praha - Juliska 11.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.44 h Nehvizdy 10.03.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.52 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
skok vysoký 1.10 h Nehvizdy 10.03.2019
skok vysoký 1.03 Praha - Podvinný Mlýn 18.06.2019
skok daleký 3.95 Praha - Kotlářka 23.05.2019
vrh koulí 2kg 07.09 Praha - Pekařka 30.05.2019
hod kriketovým míčkem 40.81 Praha - Podvinný mlýn 08.05.2019
pohár rozhlasu 0895 Praha - Kotlářka 23.05.2019
pětiboj 1851 Praha - Podvinný Mlýn 22.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm/F 15 Praha - Podvinný Mlýn 1851
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/S04 15 Praha - Podvinný Mlýn 3.84
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B17 6 Praha - Podvinný Mlýn 09.74
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/S04 6 Praha - Podvinný Mlýn 40.14
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/B07 3 Praha - Podvinný Mlýn 2:44.06
22.09.2019 Přebor Prahy ve vícebojích mladšího žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B17 3 Praha - Podvinný Mlýn 12.60
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) 800 m/Žkm/B01 6 Praha - Eden 2:45.22
17.09.2019 Finále A PPD mladšího žactva (ASK Slavia Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm 17 Praha - Eden 36.08
11.09.2019 Semifinále "C" MPD mladšího žactva (Atletika Jižní Město z.s.) 800 m/Žkm/B01 2 Praha - Juliska 2:41.81
11.09.2019 Semifinále "C" MPD mladšího žactva (Atletika Jižní Město z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 6 Praha - Juliska 40.16
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žkm/F 19 Praha - Podvinný Mlýn 1.03
18.06.2019 IV. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B01 5 Praha - Podvinný Mlýn 09.61
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) vrh koulí 2kg/Žkm 9 Praha - Pekařka 07.09
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) 150 m/Žkm/B06 2 Praha - Pekařka 22.81
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) pohár rozhlasu/Žkm 13 Praha - Kotlářka 0895
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) 600 m/Žkm/B01 4 Praha - Kotlářka 1:54.08
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) skok daleký/Žkm 11 Praha - Kotlářka 3.95
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm Praha - Vokovice 37.65
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) 800 m/Žkm/B01 2 Praha - Vokovice 2:48.46
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 9 Praha - Podvinný mlýn 1799
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B01 6 Praha - Podvinný mlýn 09.40
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/F 5 Praha - Podvinný mlýn 2:55.88
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 6 Praha - Podvinný mlýn 12.52
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) hod kriketovým míčkem/Žkm/F Praha - Podvinný mlýn 40.81
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) skok daleký/Žkm/F 12 Praha - Podvinný mlýn 3.73
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) skok vysoký/Žkm/F 15 Nehvizdy 1.10
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R06 1 Nehvizdy 09.62
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R05 2 Nehvizdy 12.44
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R04 5 Praha - Strahov 13.33