Karta atleta

Export do excelu
  • Prýcová Nela
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: A. C. Sparta Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.40 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
60 m 09.62 h Nehvizdy 10.3.2019
150 m 22.81 Praha - Pekařka 30.5.2019
600 m 1:54.08 Praha - Kotlářka 23.5.2019
800 m 2:48.46 Praha - Vokovice 13.5.2019
60 m překážek 12.52 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
60 m překážek 12.44 h Nehvizdy 10.3.2019
pohár rozhlasu 0895 Praha - Kotlářka 23.5.2019
pětiboj 1799 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
hod kriketovým míčkem 40.81 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
vrh koulí 2kg 07.09 Praha - Pekařka 30.5.2019
skok daleký 3.95 Praha - Kotlářka 23.5.2019
skok vysoký 1.10 h Nehvizdy 10.3.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.40 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
60 m 09.62 h Nehvizdy 10.3.2019
150 m 22.81 Praha - Pekařka 30.5.2019
600 m 1:54.08 Praha - Kotlářka 23.5.2019
800 m 2:48.46 Praha - Vokovice 13.5.2019
60 m překážek 12.52 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
60 m překážek 12.44 h Nehvizdy 10.3.2019
pohár rozhlasu 0895 Praha - Kotlářka 23.5.2019
pětiboj 1799 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
hod kriketovým míčkem 40.81 Praha - Podvinný mlýn 8.5.2019
vrh koulí 2kg 07.09 Praha - Pekařka 30.5.2019
skok daleký 3.95 Praha - Kotlářka 23.5.2019
skok vysoký 1.10 h Nehvizdy 10.3.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) koule 2kg/Žkm 9 Praha - Pekařka 07.09
30.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (AC Praha 1890) 150 m/Žkm/B06 2 Praha - Pekařka 22.81
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) poharR/Žkm 13 Praha - Kotlářka 0895
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) 600 m/Žkm/B01 4 Praha - Kotlářka 1:54.08
23.05.2019 Krajské finále Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha, Kategorie III a IV (Krejčí Michal, krejci@ddmpraha.cz, 777706524) dálka/Žkm 11 Praha - Kotlářka 3.95
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) kriket/Žkm Praha - Vokovice 37.65
13.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina D (VSK FTVS Praha) 800 m/Žkm/B01 2 Praha - Vokovice 2:48.46
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) pětiboj/Žkm 9 Praha - Podvinný mlýn 1799
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/B01 6 Praha - Podvinný mlýn 09.40
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 800 m/Žkm/F 5 Praha - Podvinný mlýn 2:55.88
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/B01 6 Praha - Podvinný mlýn 12.52
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) kriket/Žkm/F Praha - Podvinný mlýn 40.81
08.05.2019 Oddílové víceboje mladšího žactva + vložené závody st. žactva (A. C. Sparta Praha) dálka/Žkm/F 12 Praha - Podvinný mlýn 3.73
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) výška/Žkm/F 15 Nehvizdy 1.10
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m/Žkm/R06 1 Nehvizdy 09.62
10.03.2019 Oddílové závody - uzavřené (A. C. Sparta Praha) 60 m př./Žkm/R05 2 Nehvizdy 12.44
27.02.2019 Přebor Prahy mladších žáků a mladších žákyň (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/R04 5 Praha - Strahov 13.33