Karta atleta

Export do excelu
  • Marie Žůrková
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletický klub Zlín, z.s.
  • Trenér: Kozmíková Eva
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.72 h Olomouc 11.01.2019
60 m 09.07 Zlín 18.05.2020
100 m 15.92 Zlín 18.05.2020
150 m 23.81 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
150 m 22.38 Otrokovice 23.09.2020
800 m 3:11.44 Zlín 10.06.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 11.34 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 10.41 Olomouc 28.09.2020
skok vysoký 1.20 h Otrokovice 06.02.2020
skok vysoký 1.21 Otrokovice 16.06.2020
skok daleký 4.06 h Olomouc 11.01.2019
skok daleký 3.94 Zlín 15.05.2019
hod kriketovým míčkem 41.90 Holešov 31.08.2020
pětiboj 1722 Zlín 10.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.72 h Olomouc 11.01.2019
60 m 09.58 Zlín 18.09.2019
150 m 24.55 h Ostrava - Vítkovice 18.01.2019
800 m 3:41.47 Zlín 18.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.92 h Ostrava - Vítkovice 13.01.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.43 Šumperk 06.10.2019
skok vysoký 1.18 h Zlín 04.12.2019
skok daleký 4.06 h Olomouc 11.01.2019
skok daleký 3.94 Zlín 15.05.2019
hod kriketovým míčkem 38.44 Zlín 18.09.2019
pětiboj 1486 Zlín 18.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.12.2019 Mikulášská laťka (AK Zlín) skok vysoký/Žkm/F 25 Zlín 1.18
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 21 Šumperk 34.06
06.10.2019 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 3 Šumperk 11.43
22.09.2019 Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva (SK Hranice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B05 5 Hranice 21.87
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) pětiboj/Žkm 6 Zlín 1486
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 4 Zlín 12.10
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm Zlín 38.44
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm 4 Zlín 3.86
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B02 3 Zlín 09.58
18.09.2019 Pětiboj mladšího žactva - uzavřený závod (Atletický klub Zlín, z.s.) 800 m/Žkm/B02 9 Zlín 3:41.47
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) skok daleký/Žkm 22 Zlín 3.81
04.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva (AK Zlín) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Zlín 11.66
17.08.2019 Zlín 2019 (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žky/B03 Zlín DNS
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) skok daleký/Žkm/F 22 Zlín 3.61
05.06.2019 III. kolo KPD ml. žactva (AK Zlín) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 2 Zlín 12.72
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm 9 Zlín 3.94
15.05.2019 II. kolo KPD mladšího žactva a KP jednotlivců Zlínského kraje (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R01 5 Zlín 13.13
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) pětiboj/Žkm/F 49 Otrokovice 1065
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 800 m/Žkm 73 Otrokovice 3:43.62
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) hod kriketovým míčkem/Žkm 34 Otrokovice 30.58
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) skok daleký/Žkm 30= Otrokovice 3.66
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B18 2 Otrokovice 13.84
25.04.2019 I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj (TJ Jiskra Otrokovice) 60 m/Žkm/B18 3 Otrokovice 09.90
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) skok daleký/Žkm 24 Zlín 3.10
17.04.2019 II. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B04 4 Zlín 13.87
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm 9 Zlín 30.88
10.04.2019 I. atletická středa (Atletický klub Zlín, z.s.) 60 m/Žkm/B02 2 Zlín 09.65
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) skok daleký/Žkm 31 Ostrava - Vítkovice 3.59
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R04 5 Ostrava - Vítkovice 12.99
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) skok daleký/Žkm/FB 15 Ostrava - Vítkovice 3.55
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R02 6 Ostrava - Vítkovice 13.17
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 60 m/Žkm/R05 5 Ostrava - Vítkovice 09.76
18.01.2019 Krajské halové přebory mladšího žactva Zlínského a Jihomoravského kraje 2019 (Zlínský KAS ve spolupráci s Jihomoravským KAS) 150 m/Žkm/B08 4 Ostrava - Vítkovice 24.55
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/R01 3 Ostrava - Vítkovice 12.92
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B05 5 Ostrava - Vítkovice 25.69
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) skok daleký/Žkm 7 Olomouc 4.06
11.01.2019 Zahajovací závody mladšího žactva (do 13 let) (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R06 4 Olomouc 09.72