Karta atleta

Export do excelu
  • Sofie Vesecká
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj Český Brod, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.45 h Český Brod 23.11.2019
60 m 09.76 Nymburk 04.10.2020
150 m 26.26 Stará Boleslav 17.05.2019
800 m 3:06.58 Nymburk 04.10.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 13.52 Vlašim 29.05.2020
skok daleký 4.04 h Český Brod 22.02.2020
skok daleký 3.89 Kutná Hora 04.09.2020
vrh koulí 2kg 08.93 Kutná Hora 04.09.2020
hod diskem 0,75kg 15.40 Český Brod 01.06.2020
hod oštěpem 400g 16.53 Vlašim 07.06.2019
hod kriketovým míčkem 29.79 Nymburk 04.10.2020
pětiboj 1199 Vlašim 29.05.2020
čtyřboj 1199 Nymburk 04.10.2020
vrhačský trojboj 0712 Český Brod 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.85 Kutná Hora 06.09.2019
60 m 09.45 h Český Brod 23.11.2019
150 m 26.26 Stará Boleslav 17.05.2019
800 m 3:15.30 Nymburk 29.09.2019
skok daleký 3.62 Nymburk 29.09.2019
skok daleký 3.96 h Český Brod 14.12.2019
vrh koulí 2kg 07.01 Nymburk 29.09.2019
hod oštěpem 400g 16.53 Vlašim 07.06.2019
hod kriketovým míčkem 22.92 Čáslav 21.06.2019
čtyřboj 1162 Nymburk 29.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 23 Český Brod 09.55
14.12.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm 15 Český Brod 3.96
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) 60 m/Žkm 16 Český Brod 09.45
23.11.2019 Veřejné halové závody (TJ Slavoj Český Brod, z.s.) skok daleký/Žkm 13 Český Brod 3.87
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 60 m/Žkm/B5 1 Nymburk 09.86
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) 800 m/Žkm/B3 5 Nymburk 3:15.30
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) skok daleký/Žkm 17 Nymburk 3.62
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm 12 Nymburk 07.01
29.09.2019 O nejlepšího atleta Nymburka (SKP Nymburk, z.s.) čtyřboj/Žkm 20 Nymburk 1162
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) hod oštěpem 400g/Žkm 11 Kutná Hora 15.62
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. B (SKP Olympia Kutná Hora z.s.) 60 m/Žkm/R06 2 Kutná Hora 09.85
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 21 Čáslav 22.92
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žkm/R07 1 Čáslav 10.03
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) hod oštěpem 400g/Žkm 8 Vlašim 16.53
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/R02 7 Vlašim 10.18
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) vrh koulí 2kg/Žkm 13 Stará Boleslav 06.28
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 150 m/Žkm/B07 5 Stará Boleslav 26.26