Karta atleta

Export do excelu
  • Leona Stržínková
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: SK Hranice, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.65 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
60 m 09.50 Šumperk 04.06.2020
150 m 24.70 h Ostrava - Vítkovice 26.01.2020
300 m 64.02 Prostějov 17.09.2019
800 m 3:27.83 Šumperk 09.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 15.06 Šumperk 09.10.2019
skok vysoký 1.18 Hranice 18.06.2019
skok vysoký 1.17 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
skok daleký 2.95 h Olomouc 15.02.2019
skok daleký 2.76 Šumperk 09.10.2019
hod kriketovým míčkem 29.43 Šumperk 04.06.2020
pětiboj 0636 Šumperk 09.10.2019
Přespolní běh 0:05:09 Šternberk 05.10.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.94 Hranice 25.04.2019
60 m 09.65 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
300 m 64.02 Prostějov 17.09.2019
800 m 3:27.83 Šumperk 09.10.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 15.06 Šumperk 09.10.2019
skok vysoký 1.18 Hranice 18.06.2019
skok vysoký 1.17 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
skok daleký 2.95 h Olomouc 15.02.2019
skok daleký 2.76 Šumperk 09.10.2019
hod kriketovým míčkem 23.11 Hranice 25.04.2019
pětiboj 0636 Šumperk 09.10.2019
Přespolní běh 0:05:09 Šternberk 05.10.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) skok vysoký/Žkm 27= Ostrava - Vítkovice 1.17
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R11 3 Ostrava - Vítkovice 09.65
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m/Žkm/B01 4 Šumperk 10.61
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 36 Šumperk 20.55
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) skok daleký/Žkm/F 41 Šumperk 2.76
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B07 5 Šumperk 15.06
09.10.2019 Krajské přebory ve vícebojích mladšího žactva a přípravek (TJ Šumperk, z.s.) 800 m/Žkm/B02 17 Šumperk 3:27.83
05.10.2019 Běžecký pohár OK 9. závod Podzimní běh parkem (Atletický klub Šternberk z.s.) Přespolní běh/Žkm/F 10 Šternberk 0:05:09
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok vysoký/Žkm/F 10 Prostějov 1.15
17.09.2019 KP mladšího žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) 300 m/Žkm/B02 5 Prostějov 64.02
18.06.2019 3. kolo Krajské soutěže družstev mladšího žactva (SK Hranice) skok vysoký/Žkm/F 14 Hranice 1.18
14.05.2019 1.kolo KP družstev ml.žactva (Atletický klub Prostějov, z. s.) skok vysoký/Žkm/F 7= Prostějov 1.16
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) 60 m/Ž/B04 2 Hranice 09.94
25.04.2019 Otevřené okresní přebory (SK Hranice) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 5 Hranice 23.11
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) skok daleký/Žkm/FA 19 Olomouc 2.95
15.02.2019 Přebor Olomouckého kraje mladších žáků a mladších žákyň (AK Olomouc) 60 m/Žkm/R09 1 Olomouc 10.23