Karta atleta

Export do excelu
  • Adéla Žemličková
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: Atletika Stará Boleslav, z.s.
  • Trenér: Žemličková Andrea
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.71 Kolín 05.09.2021
60 m 08.49 h Praha - Strahov 08.01.2022
150 m 21.14 Kolín 05.09.2021
150 m 21.29 h Praha - Strahov 08.01.2022
800 m 3:17.72 Kolín 10.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.50 Stará Boleslav 17.05.2019
skok daleký 3.91 Kutná Hora 05.05.2019
hod kriketovým míčkem 25.07 Kolín 10.05.2019
pětiboj 1691 Kolín 10.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.05 Stará Boleslav 17.05.2019
800 m 3:17.72 Kolín 10.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 11.50 Stará Boleslav 17.05.2019
skok daleký 3.91 Kutná Hora 05.05.2019
hod kriketovým míčkem 25.07 Kolín 10.05.2019
pětiboj 1691 Kolín 10.05.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) skok daleký/Žkm/F 17 Čáslav 3.86
21.06.2019 3.kolo KPD ml.žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žkm/R03 4 Čáslav 09.12
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žkm 17 Vlašim 3.92
07.06.2019 2.kolo Středočeského přeboru družstev mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/R03 4 Vlašim 09.08
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B03 1 Stará Boleslav 11.50
17.05.2019 1. kolo Středočeského krajského přeboru družstev mladšího žactva - skupina „B“ (Atletika Stará Boleslav, z. s.) 60 m/Žkm/B08 1 Stará Boleslav 09.05
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 35 Kolín 1691
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B01 2 Kolín 11.70
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žkm 25 Kolín 25.07
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žkm 19 Kolín 3.88
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm/B03 1 Kolín 08.92
10.05.2019 Krajský přebor Středočeského kraje jednotlivců ve vícebojích ml.žactva (oblast východ) a Oblastní přebor ČOS (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žkm/B03 21 Kolín 3:17.72
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) skok daleký/Žkm/JA 3 Kutná Hora 3.91
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m/Žkm/R11 2 Kutná Hora 08.93