Karta atleta

Export do excelu
  • Lucie Hamerníková
  • Narozen: 2007
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: Čuříková Alena
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.01 h Kladno 23.01.2020
60 m 09.78 Beroun 07.06.2019
300 m 56.27 Roztoky 06.09.2019
800 m 3:25.0 Kladno-Sletiště 24.09.2019
50 m překážek (0.76/7.70) 09.61 h Kladno 23.01.2020
60 m překážek (0.76/7.70) 12.94 Kladno-Sletiště 24.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.23 h Praha - Strahov 01.02.2020
skok vysoký 1.15 h Praha - Strahov 01.02.2020
skok daleký 3.59 Kladno 17.05.2019
skok daleký 3.70 h Kladno 23.01.2020
hod kriketovým míčkem 19.24 Kladno-Sletiště 24.09.2019
pětiboj 1000 Kladno-Sletiště 24.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.78 Beroun 07.06.2019
300 m 56.27 Roztoky 06.09.2019
800 m 3:25.0 Kladno-Sletiště 24.09.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 12.94 Kladno-Sletiště 24.09.2019
skok daleký 3.59 Kladno 17.05.2019
hod kriketovým míčkem 19.24 Kladno-Sletiště 24.09.2019
pětiboj 1000 Kladno-Sletiště 24.09.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2019 Podzimní běh SPS A.C. TEPO Kladno 2019 (A. C. TEPO Kladno) Přespolní běh/Žkm 13 Kladno-Sletiště 07:32
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) pětiboj/Žkm 13 Kladno-Sletiště 1000
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm 7 Kladno-Sletiště 12.94
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) hod kriketovým míčkem/Žkm 17 Kladno-Sletiště 19.24
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm 13 Kladno-Sletiště 10.10
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 16 Kladno-Sletiště 3.20
24.09.2019 Pětiboj mladšího žactva A. C. TEPO Kladno - SPS (A. C. TEPO Kladno) 800 m/Žkm 13 Kladno-Sletiště 3:25.0
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 60 m/Žkm/R02 4 Roztoky 09.84
06.09.2019 4. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 300 m/Žkm/B10 3 Roztoky 56.27
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) skok daleký/Žkm/FA 36 Beroun 3.18
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 60 m/Žkm/R05 5 Beroun 09.78
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žkm 28 Kladno 3.59
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žkm/R05 5 Kladno 09.90