Karta atleta

Export do excelu
  • Babický Adam
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér Petra Táborská
  • Kategorie: Ml. žáci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.55 Praha - Eden 11.09.2019
60 m 09.46 h Praha - Stromovka 08.01.2020
150 m 24.18 Praha - Eden 30.04.2019
600 m 2:16.78 Praha-Eden 11.06.2019
800 m 3:07.01 Praha - Hostivař 29.05.2019
hod kriketovým míčkem 24.86 Praha - Hostivař 29.05.2019
skok daleký 3.80 h Praha - Juliska 16.01.2020
skok vysoký 1.13 Praha - Eden 14.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.46 h Praha - Stromovka 08.01.2020
skok daleký 3.80 h Praha - Juliska 16.01.2020

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2019 8. veřejné závody přípravek (ASK Slavia Praha) dálka/EleH Praha-Eden 3.83
10.10.2019 8. veřejné závody přípravek (ASK Slavia Praha) kriket/EleH 10 Praha-Eden 25.16
19.09.2019 7. veřejné závody přípravek (ASK Slavia Praha) 60 m/EleH/B1 3 Praha - Eden 09.61
19.09.2019 7. veřejné závody přípravek (ASK Slavia Praha) 150 m/EleH/B1 4 Praha - Eden 24.48
11.09.2019 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina D (ASK Slavia Praha) výška/Žcm Praha - Eden NM
11.09.2019 Semifinále přeboru Prahy družstev mladších žáků a mladších žákyň, skupina D (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B02 3 Praha - Eden 09.55
11.06.2019 6. veřejné závody přípravek (ASK Slavia Praha) 600 m/EleH/B1 9 Praha-Eden 2:16.78
11.06.2019 6. veřejné závody přípravek (ASK Slavia Praha) 60 m/EleH/B5 2 Praha-Eden 10.09
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) kriket/Žcm 15 Praha - Hostivař 24.86
29.05.2019 III. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.) 800 m/Žcm/B02 7 Praha - Hostivař 3:07.01
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) výška/Žcm 12 Praha - Eden 1.13
14.05.2019 II. kolo MPD mladšího žactva, skupina A (ASK Slavia Praha) 60 m/Žcm/B03 2 Praha - Eden 09.47
30.04.2019 2. veřejné závody přípravek (ASK Slavia Praha) 60 m/EleH/B1 1 Praha - Eden 09.52
30.04.2019 2. veřejné závody přípravek (ASK Slavia Praha) 150 m/EleH/B1 2 Praha - Eden 24.18