Karta atleta

Export do excelu
  • Vágnerová Adéla
  • Narozen: 2008
  • Klub / oddíl: Sportovní klub LS Kladno, z. s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.2 Beroun 27.04.2019
150 m 23.74 Kladno 17.05.2019
300 m 52.89 Beroun 07.06.2019
400 m 89.0 Beroun 27.04.2019
600 m 2:08.36 Praha - Jeseniova 24.04.2019
50 m překážek 08.1 Roztoky 31.05.2019
60 m překážek 14.28 Praha - Jeseniova 24.04.2019
hod kriketovým míčkem 29.82 Slaný 21.06.2019
hod plným míčem 1kg 06.50 Beroun 27.04.2019
hod raketkou 19.59 Beroun 22.09.2019
skok daleký 3.77 Kladno 17.05.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
22.09.2019 Finále přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 50 m/EleZ/F 64 Beroun 08.54
22.09.2019 Finále přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/EleZ/F 47 Beroun 3.68
22.09.2019 Finále přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) raketka/EleZ/F 53= Beroun 19.59
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) kriket/Žkm/F 22 Slaný 29.82
21.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva - střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 150 m/Žkm/B08 5 Slaný 23.62
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/Žkm/FA 22 Beroun 3.73
07.06.2019 2.kolo KPD mladšího žactva (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 300 m/Žkm/B08 4 Beroun 52.89
31.05.2019 2. kolo KPD přípravek střední Čechy - sk. A (Sokol Roztoky u Prahy) 50 m př./Mix/F 6= Roztoky 08.1
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) dálka/Žkm 21 Kladno 3.77
17.05.2019 1.kolo KPD mladšího žactva (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žkm/B02 5 Kladno 23.74
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) pětiboj/Žkm Slaný DNF
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m/Žkm Slaný DNS
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 800 m/Žkm Slaný DNS
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) 60 m př./Žkm Slaný DNF
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) kriket/Žkm Slaný DNS
10.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva v 5boji - střední Čechy - západ (Školní atletický klub Slaný) dálka/Žkm Slaný DNS
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) dálka/Žkm/JA 16 Kutná Hora 3.49
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 150 m/Žkm/B04 2 Kutná Hora 23.69
05.05.2019 Krajský přebor mladšího žactva Stč kraje (SKP Olympia Kutná Hora, z.s.) 60 m/Žkm/R10 7 Kutná Hora 09.62
03.05.2019 1. kolo KPD přípravek střední Čechy - sk. A (Školní atletický klub Slaný) 50 m/Mix/B 46= Slaný 08.2
27.04.2019 Závody přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 400 m/EleZ/B02 7 Beroun 89.0
27.04.2019 Závody přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) kriket/EleZ 5 Beroun 25.13
27.04.2019 Závody přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) dálka/EleZ 4 Beroun 3.74
27.04.2019 Závody přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 50 m př./EleZ/B03 1 Beroun 08.1
27.04.2019 Závody přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) 50 m/EleZ/B07 2 Beroun 08.2
27.04.2019 Závody přípravek (TJ Lokomotiva Beroun z.s.) plný míč 1kg/EleZ 7 Beroun 06.50
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 60 m př./Žkm/B07 4 Praha - Jeseniova 14.28
24.04.2019 1. veřejné závody PAS žactva (SK Jeseniova) 600 m/Žkm/B04 6 Praha - Jeseniova 2:08.36