Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Jiskra
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: SC Start Karlovy Vary
  • Trenér: Bačíková Michaela
  • Kategorie: Atletická přípravka-hoši
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.37 Cheb 30.04.2019
150 m 24.06 Chodov 20.09.2020
600 m 2:23.33 Karlovy Vary 15.09.2020
skok daleký 2.66 h Praha - Stromovka 13.01.2019
skok daleký 1.71 Cheb 30.04.2019
hod kriketovým míčkem 32.40 Chodov 20.09.2020
hod plným míčem 2kg 03.80 h Praha - Stromovka 13.01.2019
hod plným míčem 2kg 05.08 Karlovy Vary 15.09.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.37 Cheb 30.04.2019
skok daleký 2.66 h Praha - Stromovka 13.01.2019
skok daleký 1.71 Cheb 30.04.2019
hod kriketovým míčkem 24.51 Chodov 04.06.2019
hod plným míčem 2kg 03.80 h Praha - Stromovka 13.01.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2019 Běh Smolnickým kopcem - Krajský přebor v přespolním běhu pro rok 2019 (ŠAK Chodov, z.s.) Přespolní běh/EleH 17 Chodov 4:09
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleH 23 Karlovy Vary 3.38
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 60 m/EleH/B05 3 Karlovy Vary 10.30
17.09.2019 4. kola soutěže družstev - atletický víceboj předžactva (SC Start Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleH/B03 5 Karlovy Vary 39.62
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) čtyřboj/EleH 41 Chodov 0328
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) skok daleký/EleH 15 Chodov 3.42
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 60 m/EleH/B09 4 Chodov 10.09
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) 200 m/EleH/B06 Chodov DNS
04.06.2019 Chodovské víceboje (ŠAK Chodov) hod kriketovým míčkem/EleH 19 Chodov 24.51
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) skok daleký/EleH/J02 16= Karlovy Vary 3.26
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) hod plným míčem 1kg/EleH/J02 11 Karlovy Vary 06.40
21.05.2019 Atletické naděje a 2. kolo soutěže družstev předžactva (Triatlet Karlovy Vary z.s.) 200 m/EleH/B06 2 Karlovy Vary 35.61
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) skok daleký/EleH 39 Cheb 1.71
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m/EleH 4 Cheb 10.37
30.04.2019 Malá cena Města Cheb a 1. kolo OMD předžactva (SKP Union Cheb) 60 m překážek/EleH Cheb 11.96
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) skok daleký/EleH 29 Praha - Stromovka 2.66
13.01.2019 Mistrovství Karlovarského kraje nejmladších žáků a nejmladších žákyň (uzavřené) (Karlovarský atletický svaz) hod plným míčem 2kg/EleH 22 Praha - Stromovka 03.80