Karta atleta

Export do excelu
  • Markéta Sůvová
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: TJ Slavoj BANES Pacov
  • Trenér: Zajíc Pavel
  • Kategorie: Ml. žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 11.76 Pacov 15.06.2019
150 m 30.84 Jihlava 01.06.2019
800 m 3:40.00 Jihlava 19.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 17.29 Jihlava 19.05.2019
skok daleký 2.13 Jihlava 31.05.2020
vrh koulí 2kg 05.14 Pacov 13.09.2020
hod oštěpem 400g 05.97 Pacov 01.10.2020
hod kriketovým míčkem 18.23 Pacov 28.05.2020
pětiboj 0165 Jihlava 19.05.2019
čtyřboj 0068 Pacov 15.06.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 11.76 Pacov 15.06.2019
150 m 30.84 Jihlava 01.06.2019
800 m 3:40.00 Jihlava 19.05.2019
60 m překážek (0.76/7.70) 17.29 Jihlava 19.05.2019
skok daleký 1.46 Jihlava 19.05.2019
vrh koulí 2kg 03.06 Jihlava 01.06.2019
hod oštěpem 400g 02.57 Pacov 15.06.2019
hod kriketovým míčkem 12.76 Jihlava 19.05.2019
pětiboj 0165 Jihlava 19.05.2019
čtyřboj 0068 Pacov 15.06.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) čtyřboj/Žkm/F 64 Pacov 0068
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 400g/Žkm/FB 33 Pacov 02.57
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/Žkm/FB Pacov NM
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B09 5 Pacov 19.61
15.06.2019 3. kolo KPD mladšího žactva (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/Žkm/B09 6 Pacov 11.76
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) čtyřboj/Žkm 75 Jihlava 0129
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok vysoký/Žkm/FB Jihlava NM
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) vrh koulí 2kg/Žkm/FB 36 Jihlava 03.06
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/FB 36 Jihlava 11.30
01.06.2019 2. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 150 m/Žkm/B10 6 Jihlava 30.84
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) pětiboj/Žkm 68 Jihlava 0165
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) hod kriketovým míčkem/Žkm/FA 37 Jihlava 12.76
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) skok daleký/Žkm/FA 38 Jihlava 1.46
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B10 6 Jihlava 17.29
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 60 m/Žkm/B10 6 Jihlava 12.09
19.05.2019 1. kolo KPD mladšího žactva (Atletika Jihlava z.s.) 800 m/Žkm/B03 13 Jihlava 3:40.00
15.05.2019 1.kolo Pacovský atletický pohár (TJ Slavoj BANES Pacov) 60 m/EleZ/B 10 Pacov 11.7
15.05.2019 1.kolo Pacovský atletický pohár (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/EleZ/F Pacov 2.01