Karta atleta

Export do excelu
  • Šimsová Denisa
  • Narozen: 2009
  • Klub / oddíl: MÍLAŘI Domažlice
  • Trenér -
  • Kategorie: Atletická přípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 10.27 Plzeň 09.06.2019
60 m 10.93 h Praha - Strahov 09.03.2019
150 m 25.94 Domažlice 01.09.2019
300 m 59.18 Stříbro 09.05.2019
60 m překážek 11.62 h Praha - Strahov 09.03.2019
skok daleký 3.15 Plzeň 13.06.2019
Přespolní běh 0:03:02 Bělá nad Radbuzou 13.04.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
05.10.2019 Běh babylonskými lesy (AC Domažlice, z. s.) Přespolní běh/EleZ 6 Babylon 05:21
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) 60 m/Žkm/R01 Domažlice DNS
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) dálka/Žkm/F Domažlice DNS
05.09.2019 4. kolo KMD mladšího žactva sk. B (MÍLAŘI Domažlice) 150 m/Žkm/B05 Domažlice DNS
01.09.2019 12. ročník Hvězdného házení a 10. ročník Memoriálu Jana Mazance (MÍLAŘI Domažlice) 150 m/EleZ/B02 3 Domažlice 25.94
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/Žkm/F01 22 Plzeň 3.15
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/R05 6 Plzeň 10.32
09.06.2019 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/EleZ/R01 4 Plzeň 10.27
09.06.2019 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m př./EleZ/B02 4 Plzeň 11.24
30.05.2019 Atletický víceboj přípravek (AC Domažlice) 400 m/EleZ/B01 1 Horšovský Týn 85.10
30.05.2019 Atletický víceboj přípravek (AC Domažlice) dálka/EleZ/F Horšovský Týn 3.36
30.05.2019 Atletický víceboj přípravek (AC Domažlice) kriket/EleZ 5 Horšovský Týn 24.00
30.05.2019 Atletický víceboj přípravek (AC Domažlice) 60 m/EleZ/B03 1 Horšovský Týn 10.26
30.05.2019 Atletický víceboj přípravek (AC Domažlice) 60 m př./EleZ/B03 1 Horšovský Týn 11.68
11.05.2019 Běh Zelenovským údolím (MÍLAŘI Domažlice) Přespolní běh/EleZ 11 Zelenov 02:25.5
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/B06 4 Stříbro 10.89
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) 300 m/Žkm/B06 4 Stříbro 59.18
13.04.2019 Bělská pětka (Mistrovství Plzeňského kraje v přespolním běhu) (TJ START BĚLÁ n. R.) Přespolní běh/EleZ 9 Bělá nad Radbuzou 0:03:02
09.03.2019 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m/EleZ/B05 4 Praha - Strahov 10.93
09.03.2019 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m př./EleZ/B04 4 Praha - Strahov 11.62