Karta atleta

Export do excelu
  • Novák Ondřej
  • Narozen: 2010
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Atletická přípravka-hoši
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.79 Plzeň 09.06.2019
150 m 25.35 Plzeň 09.06.2019
600 m 2:09.00 Plzeň 06.06.2019
60 m překážek 11.52 h Praha - Strahov 09.03.2019
hod kriketovým míčkem 16.47 Plzeň 06.06.2019
hod plným míčem 1kg 04.35 Duchcov 15.09.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.11.2019 Oddílový závod přípravek (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 400 m/EleHm/B 1 Plzeň - Petřín 83.21
15.09.2019 Krajský přebor družstev přípravek - skupina B (Athletic club Ústí nad Labem vždy ve spolupráci s Slovanem Duchcov ) 60 m/EleH/B05 3 Duchcov 10.9
15.09.2019 Krajský přebor družstev přípravek - skupina B (Athletic club Ústí nad Labem vždy ve spolupráci s Slovanem Duchcov ) dálka/EleH/F 27 Duchcov 1.45
15.09.2019 Krajský přebor družstev přípravek - skupina B (Athletic club Ústí nad Labem vždy ve spolupráci s Slovanem Duchcov ) plný míč 1kg/EleH/F 26 Duchcov 04.35
15.09.2019 Krajský přebor družstev přípravek - skupina B (Athletic club Ústí nad Labem vždy ve spolupráci s Slovanem Duchcov ) 400 m/EleH/B05 3 Duchcov 86.5
09.06.2019 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/EleHm/R05 1 Plzeň 10.23
09.06.2019 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) dálka/EleHm 9 Plzeň 3.05
09.06.2019 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/EleHm/F Plzeň 09.79
09.06.2019 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/EleHm/B02 1 Plzeň 25.35
06.06.2019 Víceboj přípravek sk. A (AK Škoda Plzeň) pětiboj/EleHm Plzeň 1122
06.06.2019 Víceboj přípravek sk. A (AK Škoda Plzeň) kriket/EleHm 13 Plzeň 16.47
06.06.2019 Víceboj přípravek sk. A (AK Škoda Plzeň) dálka/EleHm Plzeň 3.63
06.06.2019 Víceboj přípravek sk. A (AK Škoda Plzeň) 600 m/EleHm/B01 2 Plzeň 2:09.00
06.06.2019 Víceboj přípravek sk. A (AK Škoda Plzeň) 60 m/EleHm/B02 1 Plzeň 09.90
06.06.2019 Víceboj přípravek sk. A (AK Škoda Plzeň) 60 m př./EleHm/B02 1 Plzeň 10.72
09.03.2019 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (TJ Sokol SG Plzeň - Petřín) 60 m př./EleHm/B02 3 Praha - Strahov 11.52