Karta atleta

Export do excelu
  • Čečková Tereza
  • Narozen: 2010
  • Klub / oddíl: SK Čtyři Dvory Č. Budějovice
  • Trenér -
  • Kategorie: Atletická minipřípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 08.47 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
60 m 10.09 Brno 27.4.2019
150 m 25.40 Tábor 11.5.2019
600 m 2:04.88 Prachatice 7.6.2019
hod kriketovým míčkem 23.62 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
skok daleký 3.34 Brno 27.4.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 08.47 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
60 m 10.09 Brno 27.4.2019
150 m 25.40 Tábor 11.5.2019
600 m 2:04.88 Prachatice 7.6.2019
hod kriketovým míčkem 23.62 České Budějovice - Čtyři Dvory 13.10.2019
skok daleký 3.34 Brno 27.4.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.10.2019 Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) dálka/EleZm/F České Budějovice - Čtyři Dvory 3.50
13.10.2019 Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) kriket/EleZm/F 5 České Budějovice - Čtyři Dvory 23.62
13.10.2019 Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 600 m/EleZm/F České Budějovice - Čtyři Dvory 2:06.31
13.10.2019 Otevřené závody o Pohár předsedy KAS Jižních Čech (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 50 m/EleZm/B02 2 České Budějovice - Čtyři Dvory 08.47
30.09.2019 Oddílové závody přípravek SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) kriket/EleZm České Budějovice - Čtyři Dvory 19.11
30.09.2019 Oddílové závody přípravek SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 600 m/EleZ České Budějovice - Čtyři Dvory 2:12.0
30.09.2019 Oddílové závody přípravek SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 150 m/EleZm České Budějovice - Čtyři Dvory 25.5
30.09.2019 Oddílové závody přípravek SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 50 m/EleZm České Budějovice - Čtyři Dvory 08.3
30.09.2019 Oddílové závody přípravek SK Čtyři Dvory České Budějovice (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) dálka/EleZm České Budějovice - Čtyři Dvory 3.59
08.09.2019 3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 600 m/EleZ/B01 6 České Budějovice 2:08.27
08.09.2019 3. kolo KPD přípravek a staršího žactva (T. J. Sokol České Budějovice) 150 m/EleZ/B02 České Budějovice DNS
17.08.2019 54.ročník Chodské 1500, VC na 100m (AC Domažlice, z. s.) 300 m/EleZ/F Domažlice 53.95
07.06.2019 2. kolo KPD přípravek (sk. 1) (Atletika Prachatice) dálka/EleZ/F 11 Prachatice 3.43
07.06.2019 2. kolo KPD přípravek (sk. 1) (Atletika Prachatice) 600 m/EleZ/B 1 Prachatice 2:04.88
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) 600 m/EleZ/B01 3 Tábor 2:07.66
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) dálka/EleZ/F 22 Tábor 2.95
11.05.2019 Krajský přebor jednotlivců žactva a přípravky (TJ VS Tábor) 150 m/EleZ/B04 3 Tábor 25.40
03.05.2019 1. kolo KPD přípravek (sk. 1) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 60 m/EleZ/B01 2 České Budějovice 10.48
03.05.2019 1. kolo KPD přípravek (sk. 1) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) 600 m/EleZ/F 4 České Budějovice 2:10.31
03.05.2019 1. kolo KPD přípravek (sk. 1) (SK Čtyři Dvory Č. Budějovice) dálka/EleZ/F 12 České Budějovice 3.08
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 60 m/EleZm/B01 2 Brno 10.09
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) dálka/EleZm/FA Brno 3.34
27.04.2019 MORENDA MÍTINK 2019 (AC Moravská Slavia Brno, spolek) 600 m/EleZm/B02 1 Brno 2:10.09