Karta atleta

Export do excelu
  • Amálie Matulková
  • Narozen: 2011
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér: Matulka Alexandr
  • Kategorie: Atletická minipřípravka-dívky
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.92 Nýřany 25.08.2020
150 m 24.99 Domažlice 26.07.2020
300 m 57.73 Domažlice 16.08.2020
skok vysoký 1.00 Stříbro 29.07.2020
skok daleký 1.55 h Stříbro 27.11.2019
skok daleký 3.07 Stříbro 29.05.2020
hod kriketovým míčkem 20.68 Plzeň 09.09.2020
hod plným míčem 2kg 03.00 h Stříbro 04.12.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 10.48 Plzeň 09.06.2019
150 m 27.85 Plzeň 09.06.2019
skok daleký 1.55 h Stříbro 27.11.2019
hod kriketovým míčkem 10.50 Stříbro 06.05.2019
hod plným míčem 2kg 03.00 h Stříbro 04.12.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.12.2019 Stříbrská laťka-mini - oddílový závod (TJ Baník Stříbro ) hod plným míčem 2kg/EleZ/F 11 Stříbro 03.00
27.11.2019 Stříbrská laťka (TJ Baník Stříbro ) skok daleký/EleZ/F 5= Stříbro 1.55
05.10.2019 Běh babylonskými lesy (AC Domažlice, z. s.) Přespolní běh/EleZm/B2 15 Babylon 02:48
12.09.2019 14. ročník atletického mítinku Bělská míle (Atletika Písek) 60 m/Žky/R01 MS Bělá nad Radbuzou 10.50
26.06.2019 Oddílový víceboj přípravek SPS Stříbro a DDM Tachov (TJ Baník Stříbro spolek ) 60 m/EleZ Stříbro 10.1
17.06.2019 Oddílové závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro spolek ) hod kriketovým míčkem/EleZm/F 4 Stříbro 11.20
17.06.2019 Oddílové závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro spolek ) skok daleký/EleZm/F Stříbro 2.91
13.06.2019 3. kolo KMD mladšího žactva sk. B (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/Žkm/R06 5 Plzeň 10.69
09.06.2019 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/EleZm/R01 1 Plzeň 10.48
09.06.2019 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 60 m/EleZm/F 6 Plzeň 10.69
09.06.2019 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) skok daleký/EleZm 21 Plzeň 2.46
09.06.2019 Mistrovství Plzeňského kraje předžactva (TJ Sokol SG Plzeň-Petřín) 150 m/EleZm/B01 4 Plzeň 27.85
03.06.2019 Oddílové závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro spolek) skok daleký/EleZm/F Stříbro 2.87
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) 60 m/Žkm/R2 6 Nýřany 10.34
21.05.2019 2. kolo KMD mladšího žactva skupina B (AKM Viktoria Plzeň) 150 m/Žkm/B4 6 Nýřany 26.49
11.05.2019 Běh Zelenovským údolím (MÍLAŘI Domažlice) Přespolní běh/EleZm/B3 7 Zelenov 01:13.2
09.05.2019 1. kolo KMD Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B (TJ Baník Stříbro, spolek) 60 m/Žkm/B04 6 Stříbro 10.59
06.05.2019 Oddílové závody TJ Baník Stříbro (TJ Baník Stříbro, spolek) hod kriketovým míčkem/EleZ/F Stříbro 10.50