Karta atleta

Export do excelu
  • Jasmin Adamčíková
  • Narozen: 2006
  • Klub / oddíl: TJ Slezan Opava, z.s.
  • Trenér: Tesař, Mařádek
  • Kategorie: Žákyně
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.81 Opava 17.08.2019
60 m 08.48 h Opava 05.01.2020
100 m 13.63 Opava 01.06.2020
150 m 21.77 Opava 23.05.2019
150 m 20.67 h Ostrava - Vítkovice 20.02.2020
300 m 48.51 Opava 23.05.2019
300 m 46.39 h Ostrava - Vítkovice 12.01.2020
skok vysoký 1.30 h Opava 03.12.2019
skok vysoký 1.30 Opava 01.06.2020

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.80 h Opava 27.01.2019
60 m 08.81 Opava 17.08.2019
150 m 21.77 Opava 23.05.2019
150 m 21.17 h Ostrava - Vítkovice 13.12.2019
300 m 48.51 Opava 23.05.2019
skok vysoký 1.30 h Opava 03.12.2019

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/R03 4 Ostrava - Vítkovice 08.80
13.12.2019 Vánoční hala mladšího žactva (SSK Vítkovice) 150 m/Žkm/B09 1 Ostrava - Vítkovice 21.17
03.12.2019 Okresní finále ve skoku vysokém ZŠ (TJ Sokol Opava) skok vysoký/Žkm 16 Opava 1.30
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 60 m/Žkm/B02 2 Frýdek-Místek 08.89
05.09.2019 Krajský přebor družstev MSK mladšího žactva 5.kolo (Tělovýchovná jednota Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B02 2 Frýdek-Místek 21.98
17.08.2019 69.ročník Velké ceny Sokola Opava (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B01 6 Opava 08.81
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B01 5 Opava 21.77
23.05.2019 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B01 3 Opava 48.51
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 300 m/Žkm/B04 1 Frýdek Místek 48.92
14.05.2019 2.kolo soutěže družstev mladšího žactva MSK (TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.) 150 m/Žkm/B06 3 Frýdek Místek 21.97
21.02.2019 Youth Athletics Indoor Ostrava III (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žky/B07 5 Ostrava - Vítkovice 21.77
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B01 4 Ostrava - Vítkovice 21.80
01.02.2019 Mistrovství Moravy a Slezska žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R03 3 Ostrava - Vítkovice 08.95
27.01.2019 Okresní přebor sprinty, dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/FA Opava 08.82
27.01.2019 Okresní přebor sprinty, dálka (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/R01 2 Opava 08.80
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 60 m/Žkm/R08 1 Ostrava - Vítkovice 09.00
13.01.2019 Krajské přebory žactva (SSK Vítkovice, z.s.) 150 m/Žkm/B06 1 Ostrava - Vítkovice 22.62
06.01.2019 Župní přebor sprinty, dálka, výška (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/R01 1 Opava 08.84
06.01.2019 Župní přebor sprinty, dálka, výška (TJ Sokol Opava) 60 m/Žkm/F Opava 08.81