Karta atleta

Export do excelu
  • Steklý Tomáš
  • Narozen: 2003
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér Antonín Morávek
  • Kategorie: Dorostenci
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.71 h Praha - Strahov 27.01.2019
100 m 11.90 Kolín 25.05.2019
150 m 18.75 h Praha - Strahov 15.12.2018
200 m 24.83 Kolín 25.05.2019
200 m 25.18 h Praha - Strahov 27.01.2019

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.71 h Praha - Strahov 27.01.2019
100 m 11.90 Kolín 25.05.2019
200 m 24.83 Kolín 25.05.2019
200 m 25.18 h Praha - Strahov 27.01.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
14.09.2019 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/R02 7 Praha - Eden 12.30
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dci/R01 5 Stará Boleslav 12.50
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 200 m/Dci 4 Stará Boleslav 26.28
31.08.2019 3. kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (Atletika Stará Boleslav, z.s.) 100 m/Dci/FB Stará Boleslav 12.45
12.06.2019 Oddílové závody I (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/B02 2 Kolín 11.98
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B01 4 Kolín 24.83
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/FB 5 Kolín 12.04
25.05.2019 2.kolo KP družstev Středočeského kraje mládeže (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R03 3 Kolín 11.90
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/F 8 Kolín 12.36
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Dci/R02 1 Kolín 12.25
08.05.2019 Youth Athletics - Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 200 m/Dci/B02 3 Kolín 25.21
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/R02 3 Kladno 12.33
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Dci/B02 2 Kladno 25.60
04.05.2019 1. kolo KP družstev mládeže (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci/FB 5 Kladno 12.50
01.05.2019 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/M/R05 1 Kolín 12.08
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/M/R08 MS Praha - Strahov 07.75
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 60 m/M/FB MS Praha - Strahov 07.71
27.01.2019 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen (ÚKAS) 200 m/M/B04 MS Praha - Strahov 25.18